فهرست
برانکو: پرسپولیس هیچ وقت با من تسویه حساب نکرده!
برانکو: پرسپولیس هیچ وقت با من تسویه حساب نکرده!

برانکو: پرسپولیس هیچ وقت با من تسویه حساب نکرده!

آی اسپورت – پرسپولیس برانکو نیم فصل را به بهترین شکل ممکن تمام کرد. با به دست آوردن همه افتخارات عناوین ممکن و رکوردها. اما بلافاصله بعد از بازی بازیکنان در اقدامی هماهنگ شده در صفحات مجازی‌شان به مشکلات  مالی اعتراض کردند. بخش زیادی از حرف‌های امروز برانکو با خبرنگاران به این مساله اختصاص پیدا کرد.

وقتی برای استراحت نداریم

الان نیم‌فصل تمام شده است و جا دارد به بازیکنان و همه آنهایی که در این موفقیت (قهرمانی نیم‌فصل) شرکت داشتند، تبریک بگویم، حتی کادر پزشکی، تدارکات و ... . ما توانستیم با چهار امتیار بیشتر نسبت به پارسال قهرمان نیم‌فصل شویم و 9 گل هم بیشتر بزنیم. ما وقتی برای استراحت نداریم، چون روز جمعه با تیم خوب بادران بازی داریم. آنالیزورمان به همراه ایگور بازی اخیر این تیم را دیده‌اند.

باید با من و بازیکنانم تسویه حساب شود

قبل از هر چیز باید بگویم که طی دو سال‌ونیمی که من در پرسپولیس هستم هیچ وقت با باشگاه تسویه حساب کامل نداشته‌ام و لازم بود که در این مورد باشگاه اقدام کند. ما در این نیم‌فصل راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان شدیم و دربی را هم بردیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم و این را هم باید بگویم که باشگاه به بازیکنان بدهکار است. اینکه صحبت شده آنها زیاد پول گرفته‌اند، واقعیت ندارد. از گرشاسبی انتظار داریم به مشکلات بازیکنان رسیدگی کند. نه تنها با من بلکه باید با بازیکنانم هم به طور کامل تسویه حساب شود، چون آنها هم این خواسته را از باشگاه دارند. اینکه در برخی رسانه‌ها می‌نویسند بازیکنان و برانکو پول زیادی گرفته‌اند واقعیت ندارد و من از باشگاه خواسته‌ام بعد از تسویه حساب همه دریافتی‌های بازیکنان و مربیان شفاف‌سازی شود تا همه چیز برای مردم مشخص شود.

از علیپور همین انتظار را داشتم

در یک برهه هواداران حق داشتند نگران محرومیت مهدی طارمی باشند، چرا که او در دو سال قبل بهترین بازیکن لیگ و آقای گل هم بوده است. این را من نمی‌گویم بلکه آمار و انتخابات رسمی می‌گوید. طبیعی است که بعد از محرومیت طارمی ما این انتظار را از علیپور داشته و داریم که اجازه ندهد جای خالی او احساس شده و روزبه‌روز هم بهتر شود. در کنار این موضوع باید بدانیم در یک دوره ممکن است یک مهاجم نتواند مدتی گل بزند. اتفاقی که برای هر مهاجم طراز اولی در دنیا رخ می‌دهد. خودتان هم اخبار را دنبال می‌کنید و دیده‌اید که رونالدو و کریم بنزما تا همین بازی قبلی در 14 بازی روی هم رفته  چهار پنج گل زده بودند.

قرارداد خیلی از بازیکنان روبه اتمام است

چیزی که من می‌دانم، این است که آقای گرشاسبی دیروز (دوشنبه) ترکیه بود. این را هم می‌دانم که قرارداد طارمی رو به اتمام است، اما نه فقط او. طبیعی است که بازیکنان دیگری هم با پیشنهادهایی مواجه خواهند شد. نمی‌دانم کار بازیکنان با ما کجا تمام می‌شود. حالا شاید بعضی تیم‌ها بازیکن را در نیم‌فصل هم بخواهند. چیزی که مهم است، این است که باید منافع بین باشگاه و بازیکن مشترک باشد، این یعنی حرفه‌ای‌گری.

زندگی و خانواده بازیکنان تیمم از فوتبال می‌گذرد

اینکه گفته می‌شود من در جلسه با گرشاسبی برای تمدید قراداد شرط گذشته گذاشتم هر بازیکنی که قراردادش به اتمام می‌رسد، باید قراردادش را تمدید کند درست نیست. چنین شرطی نگذاشتم! از من سوال خواهد شد که قرارداد کدام بازیکن تمدید شود و قرارداد کدام بازیکن تمدید نشود. این طبیعی و نرمال است. ما کادر بازیکنانی عالی داریم که نتایج خیلی خوبی هم گرفته‌اند و در کنار بازیکنانی که بازی می‌کنند، شش هفت بازیکن دیگر هم داریم که نمی‌دانیم کدام‌شان بهتر هستند. این بازیکنان حرفه‌ای هستند. زندگی‌ و خانواده‌شان از فوتبال می‌گذرد. من مطمئنم که نیمار بارسلونا را بیشتر از پاریسن ژرمن دوست دارد، اما رفت؛ برای چه؟ حرفه‌ای‌گری.

مقایسه با فرگوسن و پروین برایم افتخار است

طبیعی است که ما بگوییم «این نتیجه است که مربی را نگه می‌دارد یا او را بیرون می‌کند». من سه سال است که به پرسپولیس آمده‌ام. پرسپولیس تیمی بود که برای بقا می‌جنگید. عملاً در سال اول هم قهرمان بودیم، پارسال قهرمان شدیم، الان هم برتری خوبی داریم، اما چیزی تمام نشده است. امکان همه چیز هست، اما افتخار می‌کنم که من را با فرگوسن یا پروین مقایسه می‌کنید. به همه کارهایی که اینجا توانستم انجام دهم، افتخار می‌کنم. مردم، هواداران و بازیکنان از کار من و بازیکنان راضی هستند.

۹۷ ۳  
آی اسپورت
2017-12-12 12:41:00
نظر دهید

۳ نظر
آنتی شومن
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۴
؟؟؟؟؟؟؟.
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۹
مرسی پروفسور برای همه چیز . همچنین ممنون از حسین هدایتی عزیز که برانکو رو به پرسپولیس آورد و بازیکنایی مثل طارمی وحید امیری جلال حسینی و ... که در روند قهرمانی پرسپولیس کاملا موثر بودن.
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۶
رامون دیاز چطور؟ باهات تسویه نکرد؟
خخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر