فهرست
واکنش اینتر به رئال؛ تمدید قرارداد ایکاردی
واکنش اینتر به رئال؛ تمدید قرارداد ایکاردی

واکنش اینتر به رئال؛ تمدید قرارداد ایکاردی

آی‌اسپورت- باشگاه اینترمیلان قصد دارد خیلی زود برای تمدید قرارداد مائورو ایکاردی، کاپیتان و مهاجم گل‌زن خود اقدام کند. اینترمیلان در فصل نقل و انتقالات عمل‌کرد بسیار خوبی داشته و بازیکنان باکیفیت فراوانی را جذب کرد. همچنین آنها دیروز قرارداد لوچانو اسپالتی سرمربی ایتالیایی خود را تا سال ۲۰۲۱ تمدید کردند و حالا ماموریت بعدی، مذاکره با مائورو ایکاردی برای تمدید قرارداد است.

طبق ادعای کوریره دلا اسپورت، در روزهای اخیر اخباری در مورد درخواست خولن لوپتگی سرمربی رئال مادرید از فلورنتینو پرز برای جذب یک مهاجم شماره ۹ گل‌زن در رسانه‌های اسپانیایی مطرح شده و بسیاری مائورو ایکاردی را گزینه اصلی کهکشانی‌ها برای تقویت این پست می‌دانند.

رئال مادرید حدود یک سال است که علاقه‌مند به جذب ایکاردی است و مذاکراتی غیر رسمی نیز با این بازیکن داشته است اما مدیران اینتر با علم به این موضوع قصد دارند خیلی زود قرارداد مهاجم ۲۵ ساله خود را تمدید کرده و با گنجاندن بند آزادسازی بالا و البته افزایش حقوق مائوریتو، درب‌های خروج باشگاه را ببندند.

البته با توجه به تمایل خود ایکاردی به ماندن، دو طرف به نتیجه مذاکرات خوش‌بین هستند و به نظر نمی‌رسد احتمال جدایی این مهاجم در تابستان امسال زیاد باشد.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-08-15 21:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر