فهرست
پیش بازی: اینتر- سلتیک
پیش بازی: اینتر- سلتیک

پیش بازی: اینتر- سلتیک

آی‌اسپورت- اینتر اگرچه هفته قبل در گلاسکو دو گل جلو افتاد و در نهایت به تساوی3-3 راضی شد اما تیم اسکاتلندی به برد نیاز دارد و ممکن است این انگیزه فضاهایی را در اختیار میزبان قرار دهد. بعید است مثل بازی قبل دو تیم پرگل باشد اما تیم مانچینی شانس بیشتری برای صعود از این دیدار در برابر هواداران خودی دارد.

 

مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا

 

زمان بازی: پنج‌شنبه 21:30

آب و هوا: ابری

 

آرایش احتمالی دو تیم:


 

بازیکنان غایب

 

اینتر

جاناتان

یوتو ناگاتومو

سمیر هاندانوویچ

لوکاس پودولسکی

مارسلو بروزوویچ

 

سلتیک

مالگرو

لاستیگ

 

اخبار تیم‌ها

 

اینتر:

- روبرتو مانچینی مجبور است نسبت به برد یک-2 این هفته برابر کالیاری در تیمش تغییراتی ایجاد کند چون لوکاس پودولسکی و مارسلو برزوویچ اجازه همراهی اینتر در بازی‌های اروپایی را ندارند.

- نمانیا ویدیچ احتمالا جایگاه خود در ترکیب اصلی را جلوتر از آندره‌ا رانوکیا حفظ کند چون بازیکن تیم ملی ایتالیا در بازی رفت اشتباهات بدی داشت.

- پالاسیو که در پارک‌هد دو گل زده احتمالا به ترکیب اصلی برمی گردد و کوواچیچ هم به خاطر گلزنی در بازی دوشنبه‌شب کنار او خواهد بود.

 

سلتیک:

 

- چارلی مالگرو و میکاییل لاستیگ هر دو نمی توانند برای سلتیک بازی کنند به همین جهت جیسون دنایر مدافع میانی جوان باید به موقع خودش را برای حضور در ترکیب تیم آماده کند، افه آمبروزه هم بال بازی می کند.

- کریس کامنز بعد از طی دوران مصدومیت به ترکیب تیم برگشت و در لیگ اسکاتلند دو گل زد، او ممکن است جلوتر از گری ماکای استیون در ترکیب اصلی باشد.

- جان گویدتی که در آخرین لحظات بازی رفت گل زد و در لیگ هم دروازه حریف را باز کرد، نوک حمله به جای لای گریفیت بازی می کن

     
آی اسپورت
2015-02-26 12:11:33
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر