فهرست
برانکو درباره مهندس؛ دیگران در اولویت هستند
برانکو درباره مهندس؛ دیگران در اولویت هستند

برانکو درباره مهندس؛ دیگران در اولویت هستند

آی اسپورت - محسن مسلمان در هفته‌های اخیر در ترکیب پرسپولیس کمتر فرصت بازی پیدا کرده است و این موضوع شایعاتی در مورد اختلاف او با برانکو ایجاد کرده است. سرمربی پرسپولیس امروز در پاسخ به این سؤال که آیا بازی نکردن محسن مسلمان به خاطر وجود اختلافی بین آنها است، گفت: «چه توضیحی باید بدهم، امروز شما در تمرین بودید. آیا مشکلی دیدید؟ پس مشکل چیست که این حرف را می‌زنید؟ چرا در مورد کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی و اسدی که بازی نمی‌کنند سؤال نمی‌پرسید؟! او بازی نمی‌کند؛ چراکه فعلا نفرات دیگر در اولویت هستند.» اصرار برانکو به نیمکت‌نشینی مسلمان کمی عجیب و غیرمنطقی به نظر می‌رسد و مشخص نیست چرا او از خبرنگاران انتظار دارد درباره نیمکت‌نشینی اسدی از او سوال کنند!

۵ ۳  
آی اسپورت
2018-02-10 15:38:00
نظر دهید

۳ نظر
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۴۶
علی علی پور ثابت کرد در پرسپولیس برانکو جای هیج بازیکنی خالی نیست و این پرسپولیس منت هیچ کس را نمی کشد.
Exit
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۲۷
درسته مسلمان در این فصل ۹ پاس گل داده اما نسبت به دو فصل پیش‌افت کرده‌.به ویژه در پرسینگ و جنگندگی افت شدیدی داشته‌.از نظر انگیزه هم کم‌انگیزه تر بازی میکنه.از بین امیری و احمد زاده و مسلمان فعلا احمد زاده و امیری در اولویتن.از این‌نظر باید حق‌رو به برانکو داد.
اما بهتره که برانکو حداقل به عنوان تعویضی بیشتر به مسلمان بازی بده تا دلسرد نشه و خودش‌رو اثبات کنه.

با ترکیب جدید پرسولیس که با دو هافبک دفاعی بازی میکنه و دو وینگر و دو مهاجم. متاسفانه هافبکهای پرسپولیس مثل رسن مسلمان نعمتی نیمکت نشین شدن و در فصل اینده با این روند عالیشاه هم میره روی نیمکت‌.بهتره پرسپولیس با توجه به داشته هاش با دو هافبک دفاعی (کمال و احمد) و سه هافبک(مسلمان احمدزاده امیری) و علیپور به عنوان مهاحم بازی کنه و منشا هم به عنوان یک‌ تعویضی طلایی استفاده شود.

با این روند و این ترکیب شاهد جدایی مسلمان و کمال خواهیم بود که با توجه به محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات موجب تضعیف تیم میشه.

Mn
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
برانکو میخواد به مسلمان تلنگر بزنه که بیشتر تلاش کنه و بی انگیزه نباشه .
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر