فهرست
رضایت سیمئونه از باخت اتلتیکو به لورکوزن: می توانست بدتر شود
رضایت سیمئونه از باخت اتلتیکو به لورکوزن: می توانست بدتر شود

رضایت سیمئونه از باخت اتلتیکو به لورکوزن: می توانست بدتر شود

آی اسپورت – شب گذشته بایر لورکوزن در ورزشگاه بای آرنا با یک گل از سد حریف اسپانیایی خود اتلتیکو مادرید گذشت. دیگو سیمئونه بعد از این شکست ابراز افسردگی نکرد، چرا که او بر این باور است که شرایطی بدتر از این برای او و تیمش رقم بخورد.

شرایط در این بازی آن طور که سیمئونه انتظار داشت برای اتلتیکو پیش نرفت. آن ها مجبور شدند در همان نیمه اول دست به دو تعویض اجباری بزنند و گیرمو سیکرا و سول نیگوئس را از بازی خارج کنند. همچنین در نیمه دوم تیاگو، هافبک اتلتیکو با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. این پایان مصیبت های سیمئونه در این بازی نبود و گل فرناندو تورس نیز به شکل ناباورانه ای مردود اعلام شد تا سیمئونه در پایان بازی از اینکه شرایط بازی از این بدتر نشد ابراز خشنودی کند.

سیمئونه در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: \" بازی عجیبی بود! می توانست از این بدتر باشد! فکر نمی کنم که دو تیم توانسه باشند موقعیت های زیادی بر روی دروازه ها ایجاد کرده باشند. ما نتوانستیم پرسینگ خوبی را به نمایش بگذاریم و آن ها تمام توپ های دوم را برنده می شدند. \"

سیمئونه در ادامه گفت: \" تنها ساختن دو موقعیت گل در نیمه اول و زدن یک گل مردود در نیمه دوم و شکست یک بر صفر. خب می توانم که بگویم، من خوشحال هستم. آن ها امید را برای ما زنده نگه داشتند و در بازی برگشت بسیار تحت فشار خواهند بود. \"

سیمئونه در باره بازی خشن لورکوزنی ها و دو بازیکن مصدوم اش گفت: \" آنها همان طور بازی می کردند که ما بازی می کنیم. در بازی بعدی مشکلی نداریم و می توانیم از خیمنس و ماریو سوارس در ترکیب خود استفاده کنیم. \"

     
آی اسپورت
2015-02-26 11:25:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر