فهرست

ونگر: فوتبال روی کاغذ نیست/ در دفاع خودزنی کردیم

آی‌اسپورت: آرسن ونگر بعد از باخت یک-3 برابر موناکو به شدت از تیمش انتقاد کرد و گفت خودزنی در دفاع باعث این شکست این تحقیرآمیز شده که تنها با زدن سه گل در بازی برگشت در استادیوم لویی دوم جبران می شود. اگر آرسنال به نتیجه لازم نرسد، برای پنجمین فصل پیاپی از حضور در جمع هشت تیم برتر اروپا باز می ماند.

ونگر گفت:«هم فرصت‌های زیادی را خراب کردیم و هم در دفاع خودزنی کردیم. ما در سطحی که باید باشیم، نبودیم. گل های دوم و سوم را به هیچ وجه نمی توان توجیه کرد. جبران همان باخت یک-2 برای ما سخت بود که گل سوم کار ما را دشوارتر کرد. عقلانیت خود را از دست دادیم و به جای مغز، دل ما تصمیم گرفت. در این سطح فوتبال چنین چیزی جواب نمی دهد. ما از نظر روانی آماده این بازی نبودیم. در 20 دقیقه ابتدایی بازی فرصت گل زدن و جلو افتادن بود، اگر به تعداد فرصت‌ها نگاه کنید تایید می کنید می توانستیم این بازی را ببریم.»

این مربی 65 ساله ادامه داد:«فوتبال در زمین بازی می شود نه روی کاغذ. بازیکنان می خواستند باخت یک-2 را با تساوی عوض کنند و احتیاط ضروری را فراموش کردند. شانس زیادی برای صعود نداریم اما تلاشمان را می کنیم. باید از این باخت عبور کنیم.»

لئوناردو ژاردیم مربی پرتغالی موناکو نیز گفت:«فوتبال یک هنر است، دفاع و حمله. زدن گل زیاد در لیگ قهرمانان آسان نیست اما از فضایی که آرسنال در اختیار ما گذاشت نهایت بهره را بردیم.»

     
آی اسپورت
2015-02-26 11:07:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر