فهرست
اولتیماتوم نایکی به رونالدو: خط را از روی کفشت بردار
اولتیماتوم نایکی به رونالدو: خط را از روی کفشت بردار

اولتیماتوم نایکی به رونالدو: خط را از روی کفشت بردار

آی‌اسپورت- کمپانی نایکی از کریستیانو رونالدو خواسته خطی که روی کفش ورزشی‌ تازه‌تولیدشده‌اش گذاشته بردارد چون در رقابت مستقیم با غول لباس و ادوات ورزشی آمریکا است که سالانه بابت اسپانسرشیپ ستاره پرتغالی 5.5 میلیون پوند به او می پردازد.

رونالدو با همکاری کمپانی پرتغالی «پورتوگال فوت‌ور» محصول جدیدی را تولید کرده با نام CR7 Footwear که اخیرا در نمایشگاه‌های مد در میلان و لاس‌وگاس عرضه شده و قیمتی معادل 100 تا 550 یورو داشته.

به گزارش رسانه‌های پرتغال، رونالدو قبل از انجام این کار باید از نایکی اجازه می گرفته و بعد از آگاهی کمپانی آمریکایی از تقابل منافع دو طرف با یکدیگر این کار بی‌فایده است.

با توجه به اینکه هیچ یک از دو طرف قرارداد مایل نیستند دشمنی طرف دیگر را برانگیزند یا همکاری پرسود خود را به خطر بیندازند، توافقی بینشان حاصل شده که شامل کفش‌های رسمی و راحتی نمی شود اما مساله کفش‌های ورزشی حل و فصل شده.

قرارداد رونالدو با نایکی او را ملزم می کند که از این لیبل استفاده کند هر جا که قرارداد دیگری او را مجبور به استفاده از مارکی دیگر نکرده باشد. وقتی او برای رئال مادرید بازی می کند که قراردادش با آدیداس است، رونالدو هم باید از محصولات کمپانی بزرگ آلمانی استفاده کند.

نایکی مشکلی با اینکه دومین ورزشکار پردرآمد جهان(پشت سر فلوید می‌ودر) خط تولید شخصی پیراهن و لباس زیر خود راه انداخته، ندارد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-02-26 11:48:00
نظر دهید

۱ نظر
سجاد تاجداران
پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۳، ۱۳:۱۲
فکر میکنم این ترجمه کلا نا مفهومه. مثلا "کمپانی نایکی از کریستیانو رونالدو خواسته خطی که روی کفش ورزشی‌ تازه‌تولیدشده‌اش گذاشته بردارد چون در رقابت مستقیم با غول لباس و ادوات ورزشی آمریکا است که سالانه بابت اسپانسرشیپ ستاره پرتغالی 5.5 میلیون پوند به او می پردازد." این بعنی نایکی با خودش در رقابته؟ و از رونالدو خواسته خط رو برداره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر