فهرست

وعده برای حل مشکل بیک‌زاده؛ هفته آینده سر تمرین برمی‌گردم!

آی اسپورت- هاشم بیک‌‌زاده مدافع ملی‌پوش استقلال که انصافاً جزو کم‌حاشیه‌ترین بازیکنان این تیم قلمداد می‌شود، از روزی که استقلالی‌ها از تبریز برگشته‌اند، دیگر در جمع آبی‌پوشان آفتابی نشده تا به این ترتیب نارضایتی‌‌اش از شرایط موجود را به گوش مدیران باشگاه و کادر فنی برساند. 

بیک‌‌زاده با بازگشت به دوران اوج از بی‌اعتنایی باشگاه در حل مشکلات مالی‌‌اش دلخور شد و قبل از بازی با گسترش فولاد به کادر سرپرستی اطلاع داد اگر مطالبات او پرداخت نشود، به تبریز نمی‌رود. گرچه پرداخت 25 میلیون تومانی مثل تمام بازیکنان تیم باعث شد هاشم در آخرین لحظات مسافر تبریز شود اما بعد از آن دیگر به تمرینات نرفت تا قهر او از استقلال به سوژه اصلی چند روز گذشته تبدیل شود. هاشم بیک‌‌زاده که دوست نداشت زیاد راجع به این اتفاقات صحبت کند، گفت: «قهر از استقلال؟! کار من از این حرف‌ها گذشته و به نظرم استفاده از این اصطلاح برای بازیکنی مثل من زیاد درست نباشد.

واقعیت این است که مشکلات زیادی دارم و متأسفانه باشگاه هم هیچ تلاشی برای برطرف کردن مشکلات من نمی‌کند.» او در ادامه راجع به نشست دیروز خود با افشارزاده تصریح کرد: «نشست خوبی با مدیرعامل باشگاه داشتم که اتفاقاً حاج‌آقا افشارزاده هم حق را به من داد چون می‌دید که باشگاه خلف وعده کرده است. بازیکنی حرفه‌ای که تنها راه درآمدش از فوتبال است، برای اینکه بتواند با تمام توان برای تیمش بازی کند، نیاز دارد آرامش داشته باشد؛ چیزی که من و تعداد زیادی از بازیکنان تیم به خاطر مسائل مالی نداریم.

قرار شد هفته آینده باشگاه کارهایی انجام بدهد و من هم مثل همیشه این وعده‌ها را جدی فرض کردم و از باشگاه خارج شدم و امیدوارم که این بار عملی شود.» هاشم هم در قبال وعده‌هایی که شنیده، فقط وعده داده است. او به خبر‌ورزشی گفت: «افشارزاده گفت با تیم برو اراک. من هم گفتم نمی‌توانم تیم را همراهی کنم، کار شخصی دارم ولی از هفته آینده با استقلال تمرین می‌کنم.»

     
آی اسپورت
2015-02-26 12:20:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر