فهرست

دقاعیه وکیل کرار: عصبانیت جاسم به خاطر بدقولی‌ استقلال است

 آی اسپورت- به مصاحبه جدیدی که کرار جاسم در یکی از رسانه ها انجام داده، حاشیه های زیادی به همراه داشت. او  ادعا کرده بود که فدراسیون فوتبال ایران مسخره است و باشگاه استقلال ضعیف عمل می کند. وکیل این بازیکن در گفت‌و گو با باشگاه خبرنگاران  به دنبال تلطیف فضای ضد جاسم کراری است که این روزها در رسانه‌ها شکل گرفته. 

وکیل کرار جاسم درباره مصاحبه اخیر او گفت: باید بگویم بعید است که کرار این توهین‌ها را کرده باشد چرا که وی با عشق و علاقه برای باشگاه استقلال به ایران آمده است و مطمئنا برخی از عوامل از نظر عدم تعهدات باشگاه باعث شده که فشارهای زیادی بر وی وارد شود و عصبانیت‌ها او به همین خاطر است. 

او اضافه کرد: در کل منظور کرار از اینکه فدراسیون فوتبال مسخره است این طور نبوده است چرا که وی فدراسیون فوتبال را بی نظم عنوان کرده و درباره اینکه چرا این بی نظمی در فدراسیون وجود دارد و گله کرده است. 
از طرفی دیگر صحبت‌های کرار این بوده که چرا کسی کمک نمی‌کند و چرا دائما او را جریمه می‌کنند و از این موضوع ناراحت بوده و باید بگویم رسانه‌هایی که با  کرار مصاحبه می‌کنند منظور او را بد متوجه می‌شوند و نادرست قضاوت می‌کنند. 

     
آی اسپورت
2015-02-26 12:46:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر