فهرست
جهانبخش در گفتگو با ساکرنیوز: با نایمخن قرارداد دارم اما آینده قابل پیش بینی نیست
جهانبخش در گفتگو با ساکرنیوز: با نایمخن قرارداد دارم اما آینده قابل پیش بینی نیست

جهانبخش در گفتگو با ساکرنیوز: با نایمخن قرارداد دارم اما آینده قابل پیش بینی نیست

آی اسپورت- علیرضا جهانبخش که فصل گذشته در لیگ دسته اول هلند موسوم به اوردویژه یک بازیکن ارزشمند بود و نمایش خوبی از خود نشان داد، حالا خودش را آماده می‌کند تا دوباره در سطح اول فوتبال هلند کار خود را دنبال کند. شاید با تیم دیگری به غیر از نایمخن اما ترجیح او ماندن در همین تیم است.

سایت هلندی ساکر نیوز با این مقدمه به استقبال صحبت‌های علیرضا جهانبخش رفته که در بازی این هفته تیمش مقابل آچیلس موفق به گلزنی شد و حالا در انتظار بازی هفته بعد نایمخن در ژوپیلر لیگ مقابل روداست.  جهانبخش با اشاره به اینکه منتظر بازگشت به لیگ اوردویژه است، می‌گوید: «به همین دلیل است که باید در بازی مقابل رودا فقط 3 امتیاز را بگیریم».

تیم رودا رقیب نایمخن در بالای جدول است و این بازی می‌تواند یاران جهانبخش را به قهرمانی نزدیک‌تر کند: «اگر بتوانیم رودا را این هفته شکست بدهیم راه‌مان برای قهرمان شدن ساده‌تر است و می‌توانیم با پیروزی در بازی‌های بعدی 5،6 هفته زودتر از پایان فصل قهرمانی‌مان را قطعی کنیم».

امیدواری‌های ستاره ایرانی: «کل باشگاه، تیم و هواداران سزاوار قهرمانی در این فصل هستند، به خصوص بعد از اینکه سال گذشته سقوط وحشتناک به ژوپیلر لیگ داشتیم. قدرت ما در این فصل ثابت می‌کند که ما به سطح اول فوتبال هلند تعلق داریم».

جهانبخش سال آینده در اوردویژه همراه با نایمخن خواهد بود؟ «من با نایمخن قرارداد دارم اما شما هرگز نمی‌توانید در آینده چه اتفاقی برای شما خواهد افتاد».

نکته ویژه:‌ مهاجم 21 ساله تیم ملی ایران در این فصل توانسته 11 گل برای نایمخن به بزند. 

     
آی اسپورت
2015-02-26 13:16:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر