فهرست
سوژه روز: جدایی حقیقی، تصمیم درست پرسپولیس
سوژه روز: جدایی حقیقی، تصمیم درست پرسپولیس

سوژه روز: جدایی حقیقی، تصمیم درست پرسپولیس

آی اسپورت- آغازِ دیده شدن رضا حقیقی در فوتبال ایران، یک هفته بعد از دربیِ 74 رخ داد. جایی که رضا و هم تیمی ها در لباس فجر، پرسپولیس دنیزلی را در یک مسابقه جذاب در آزادی شکست دادند. مدتی بعد از نمایش درخشان شماره 9 شیرازی ها، این بازیکن به شکلی غیرمنتظره در لیست کارلوس کی روش برای تیم ملی قرار گرفت تا همه او را با لقب «پدیده شاندیز» بشناسند. آقای پدیده، در تیم ملی عملکرد ایده آلی داشت و مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفت و در راستای خریدهای پرسروصدای محمد رویانیان، با مبلغی سنگین به پرسپولیس اضافه شد. حقیقی، شروع خوبی در پرسپولیس داشت اما مدتی بعد افت کرد و علاوه بر کنار گذاشته شدن از تیم ملی، حتی برای چند مسابقه در پرسپولیس نیز طعم نیمکت نشینی را چشید.


لیگ چهاردهم برای رضا حقیقی، روزهای خوبی را به ارمغان نیاورد. او تا هفته پانزدهم در کنار نمایش های نه چندان دلچسب، حواشی زیادی را نیز به تیم تزریق کرد و در حالی که با باشگاه به بن بست مالی نیز رسیده بود، تصمیم گرفت در نیم فصل، پرسپولیس را ترک کند و برای بازی در پدیده راهی مشهد شد. رضا پس از انجام تنها 3 مسابقه برای پدیده، در این تیم نیز به مشکل خورد و با دستور تازه کادر فنی، حتی از حضور در جلسه های تمرینی تیمش منع شد.


شاید در روزهای اول، خروج رضا حقیقی برای هواداران پرسپولیس نگران کننده به نظر می رسید اما نمایش ایده آل نورالهی و ناکامی موازی حقیقی در مشهد، حالا می تواند زمینه ساز این نتیجه گیری باشد که تصمیم فروش او، تصمیم درستی از سوی پرسپولیسی ها بوده است. البته این فرضیه تنها به این شرط سر جایش باقی می ماند که نورالهی در همه مسابقه های پرسپولیس، نمایشی در حد بازی با لخویا داشته باشد. 

     
آی اسپورت
2015-02-26 13:18:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر