فهرست
درخشان: سخت است صادقیان فرصت بازی بدست بیاورد/ افت تادو به دلیل دوری از خانواده است/ شرایط ما بهتر شده اما عالی نیستیم
درخشان: سخت است صادقیان فرصت بازی بدست بیاورد/ افت تادو به دلیل دوری از خانواده است/ شرایط ما بهتر شده اما عالی نیستیم

درخشان: سخت است صادقیان فرصت بازی بدست بیاورد/ افت تادو به دلیل دوری از خانواده است/ شرایط ما بهتر شده اما عالی نیستیم

آی اسپورت- حمید درخشان در حاشیه اولین جشن فارغ‌التحصیل دانشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت تیمش و البته پیروزی برابر لخویا صحبت کرد که در زیر می خوانید.

شرایط پس از پیروزی برابر لخویا: شرایط ما نسبتا بهتر شده اما نمی‌‌گویم عالی است. ما نسبتا بهتر از قبل کار می‌کنیم و باید رفته‌، رفته مشکلات‌مان را مرتفع کنیم تا بتوانیم سریع‌تر به موفقیت بیشتری برسیم.

دیدار با بنیادکار: ما یک بازی تدارکاتی در امارات با بنیادکار انجام دادیم اما اکنون تیم ما متحول شده و دو، سه بازیکن تیم ملی به این تیم اضافه شده‌اند که باید آنالیز دقیق‌تری از آنها داشته باشیم. امروز قرار است فیلم بازی این تیم مقابل النصر به دست‌مان برسد تا با آنالیز بازی‌‌ آنها نقاط ضعف و قوت‌شان را بشناسیم و بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

بنیادکار بازیکنان مطرحی در تیمش دارد که برای پرسپولیس خطرناک باشند؟:  نسبت به قبل نمی‌دانم چه اتفاقاتی در این تیم رخ داده اما وقتی آنها در عربستان مقابل النصر می‌توانند یک بر یک مساوی کنند و یک امتیاز بگیرند، یعنی تیم تقویت شده و خوبی دارند که توانسته‌اند چنین کاری انجام دهند. امیدوارم بتوانیم در ازبکستان بازی خوبی را با تدبیر انجام دهیم، البته نباید ریسک کنیم چون به دنبال برنده شدن هستیم.

بازیکنی به پرسپولیس اضافه می شود؟: ما طبق قانون نمی‌توانیم بازیکنی به لیست‌مان اضافه کنیم.

پرسپولیس می‌تواند پیروزی مقابل لخویا را در ازبکستان و برابر بنیادکار تکرار کند؟: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و همان طور که گفتم ما هفته به هفته بهتر خواهیم شد اما خیلی‌ها زود قضاوت کردند و می‌خواستند ما از هفته اول متحول شویم اما تیم ما به مرور شرایط بهتری پیدا می‌کند و امیدوارم بتوانیم از بنیادکار امتیاز بگیریم و این تیم را شکست بدهیم.

حضور تنی چند از پیشکسوتان در بازی با لخویا :  از همه آنها تشکر می‌کنم که در استادیوم و رختکن حضور پیدا کردند. حضور آنها جای تقدیر و تشکر دارد و پیروزی مقابل لخویا را به همه مردم ایران تقدیم می‌کنم. استقلالی و پرسپولیسی تفاوتی ندارد چون ما نماینده ایران هستیم و می‌‌خواهیم همه را شاد کنیم.

 مشکلات مالی پرسپولیس: این را از من نپرسید، بلکه مدیریت باشگاه باید در این خصوص پاسخ دهد.

در بازی با بنیادکار از پیام صادقیان استفاده خواهید کرد یا نه؟ : پیام تا شرایط بدنی خوبی به دست نیاورد سخت است بتواند بازی کند. امیدوارم او بتواند خود را به شرایط آرمانی برساند تابه تیم کمک کند البته او حتما جزو لیست ما برای سفر به ازبکستان خواهد بود و اگر نیاز باشد از او استفاده می‌کنیم. رضا نوروزی از دیگر بازیکنانی است که می‌تواند در آینده به ما کمک کند اما این بازیکن هم به شرایط آرمانی نرسیده است.

درگیری حمید علی‌عسگر و مهرداد کفشگری: چنین چیزی نیست. در فوتبال برخورد وجود دارد چون این یک بازی درگیرانه است نه یک کار پشت میزی. اگر برخوردی هم باشد طبیعی است و نگران نباشید.

افت تادو : این بازیکن به دلیل دوری از خانواده و وابستگی‌اش کمی به لحاظ روحی افت کرده اما امروز باشگاه‌ کارهای او را انجام داده است تا خانواده‌اش را به ایران بیاورد.

     
آی اسپورت
2015-02-26 13:21:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر