فهرست
رویانیان: اعتراف می کنم در پرسپولیس "وارد به کار" نبودم!/ 10 درصد پرسپولیس پیش خور شده است
رویانیان: اعتراف می کنم در پرسپولیس "وارد به کار" نبودم!/ 10 درصد پرسپولیس پیش خور شده است

رویانیان: اعتراف می کنم در پرسپولیس "وارد به کار" نبودم!/ 10 درصد پرسپولیس پیش خور شده است

آی اسپورت- محمد رویانیان مدیرعامل پیشین پرسپولیس در حاشیه اولین جشن فارغ‌التحصیل دانشگاه پرسپولیس درباره شرایط باشگاه پرسپولیس و هم چنین موضوغ واکذاری سرخابی ها صحبت کرده است که در زیر می خوانید:
 

وضعیت مالی پرسپولیس : در زمان من همه مسائل مالی روی دوش خودم بود. دولت و وزیر ورزش می‌توانند بررسی کنند که در زمان مدیریت من دولت وقت 7.5 میلیارد کمک کرد اما بقیه بار مالی روی دوش من بود. امسال به دلیل ورود مدیران و همچنین برخی مسئولان وزارت ورزش کار پرسپولیس به اینجا کشیده شده و تاکنون 10 درصد پرسپولیس پیش‌خور شده است.

مقصر چی کسی است؟! : پرتقال‌فروش! 

زمانی که پرسپولیس برای جذب بازیکن دچار مشکل شد شما باید ورود پیدا می‌کردید: هواداران پرسپولیس دیدند که چه بازیکنانی در دوران ما جذب شدند و بیشتر از آن نمی‌شد بازیکن خرید. هر بازیکنی که در تیم ملی حضور داشت جذب پرسپولیس شد. دلیل نتیجه نگرفتن پرسپولیس در آن سال هم به مسائلی بیرونی و خودم که وارد به کار نبودم، برمی‌گشت. من، کتک نخورده اعتراف می‌کنم که آن زمان به کار وارد نبودم. برای من مسئله مهم این است که هواداران پرسپولیس فرهنگ و شعورشان را نشان دادند. آنها دنبال برد و باخت نبوده و دنبال تغییر و تحول بودند. آنها در 3 فصل مدیریتم، از من ناراضی نبودند.

 خصوصی‌سازی 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس: کار خیلی خوبی است که دولت، وزارت ورزش و جوانان و به خصوص سازمان خصوصی انجام می‌دهند. با اینکه با وزیر ورزش اختلاف سلیقه دارم ولی به او تبریک می‌گویم چون واگذاری این 2 باشگاه باعث تغییر و تحول در فوتبال ما خواهد شد.  این مسئله به شرطی باعث تغییر و تحول خواهد شد که دولت مدیریت درستی انجام دهد. صِرف اینکه باشگاه به فروش برسد خطرناک است و می‌تواند فوتبال ایران را نابود کند. این مسئله شمشیر 2 لبه است و باید هدایت و مدیریت شود.

     
آی اسپورت
2015-02-26 13:40:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر