فهرست
نژادفلاح: اولتیماتوم ما شوک مثبتی به تیم بود
نژادفلاح: اولتیماتوم ما شوک مثبتی به تیم بود

نژادفلاح: اولتیماتوم ما شوک مثبتی به تیم بود

آی اسپورت- محمد حسین نژادفلاح پس از مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد و در ابتدا گفت: من از همه تماشاگران و پیشکسوتانی که در بازی با لخویا در ورزشگاه حضور یافتند تشکر می‌کنم و صمیمانه دست آنها را می‌فشارم. آنها در این بازی به ما اعتماد به نفس مضاعفی دادند.

اختیارات مدیر عاملی که اخیرا به شما تفویض شده است: از ابتدا هم قرار بود که من در این سمت قرار بگیرم ولی فقط کارهای کتبی آن باقی مانده بود. ما برای داشتن حساب بانکی به مدیرعامل نیاز داشتیم که هیات مدیره نهایت لطف خود را داشت و اعضا من را برای این سمت انتخاب کردند.

 بازی با بنیادکار در ازبکستان : ما برای بازی با ازبک‌ها مشکل خاصی نداریم. به حمدالله مقدمات سفر از جمله چارتر کردن هواپیما انجام شده است و برای پیروزی در این بازی به دعای مردم نیازمندیم و اگر بچه‌ها در این بازی موفق شوند، متعاقبا پاداشی هم دریافت می‌کنند.

 پاداش‌های پرداختی به بازیکنان: ما بازی با پدیده را با ارائه یک بازی خوب بردیم و در همان رختکن پاداش بازیکنان را پرداخت کردیم. برای بازی با صبا هم پاداشی را در نظر گرفته بودیم که بازیکنان نتوانستند در این بازی موفق شوند. خو‌شبختا‌نه در بازی با لخویا که با نتیجه‌ عالی سه بر صفر موفق شدیم پاداش بازیکنان را که هر چند بسیار ناچیز بود، پرداخت کردیم. بازیکنان این پاداش‌ها را به عنوان تحفه درویشی از ما دریافت کنند.

مشکلات اسپانسر : مشکل اسپانسر باشگاه حل نشده است ولی ما در حال رایزنی با اسپانسرها هستیم که این مشکل هر چه سریع‌تر حل شود و در روزهای آتی با یکی از اسپانسرها به توافق می‌رسیم.

توافقاتی که با برانکو ایوانکوویچ و افشین قطبی قبل از بازی با لخویا انجام شده بود، به کجا رسید؟ : همه می‌دانند که در آن مقطع از فصل این تیم نتایج درخشانی را کسب نمی‌کرد. من هم مانند تماشاگران مایل بودم که در صورت استمرار نتایج ضعیف تغییر مربی را در دستور کار قرار دهم ولی الان زمان این صحبت‌ها نیست. الان ما باید از پرسپولیس حمایت کنیم و شاید هم آن اولتیماتوم ما شوک مثبتی به تیم وارد کرده باشد.

مشکلات مالی این تیم را پابرجا است؟!: مشکلات مالی که هنوز حل نشده است ولی ما میزانی از طلب بازیکنان را که به صورت هفتگی پرداخت می‌شد مانند دو هفته‌ پرداخت کردیم که این مبالغ بسیار ناچیز بوده است و ما از سر ناچاری این پول‌ها را پرداخت کردیم. می‌خواهیم بازیکنان به خاطر مسائل مالی دغدغه‌ای نداشته باشند.

دیدار با لخویا: ما در آن بازی مانند بازی با صبا و پدیده خیلی خوب عمل کردیم و در گلزنی موفق ظاهر شدیم. آقای درخشان و کادر فنی، قبل از آن بازی از ما فرصت خواستند تا یک بار دیگر خود را ثابت کنند و ما هم به آنها احترام گذاشتیم و آن فرصت طلایی را که وظیفه ما هم بود به آنها دادیم و آنها از آن فرصت به بهترین نحو ممکن استفاده کردند.

     
آی اسپورت
2015-02-26 13:53:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر