فهرست
مهدوی کیا: امیدوارم استقلال پاسخی دندان‌شکن به رفتارهای جاسم کرار بدهند/ حضورم در رختکن پرسپولیس ریسک نبود
مهدوی کیا: امیدوارم استقلال پاسخی دندان‌شکن به رفتارهای جاسم کرار بدهند/ حضورم در رختکن پرسپولیس ریسک نبود

مهدوی کیا: امیدوارم استقلال پاسخی دندان‌شکن به رفتارهای جاسم کرار بدهند/ حضورم در رختکن پرسپولیس ریسک نبود

آی اسپورت- مهدی مهدوی‌کیا بعد از حضور در مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: خوشحالم که دانشگاهی اختصاصا به مقوله ورزش می‌پردازد. به جعفر کاشانی هم تبریک می‌گویم که با تمام سختی‌ها چنین دانشگاهی را اداره می‌کند.

شرایط تیم پرسپولیس بعد از بازی با لخویا: شرایط تیم بعد از برد خوبی که مقابل لخویای قطر به دست آورد خیلی خوب شده است. بازیکنان هم از لحاظ روحی روانی به شرایط ایده‌آلی رسیده‌اند. امیدوارم که در بازی‌های بعد هم امتیازهای خوبی به دست بیاورند.

ارزیابی فنی تیم بنیادکار ازبکستان : تیم‌های ازبکستانی از شرایط خوب فنی برخوردارند و به خصوص در کشورشان قدرتمندانه ظاهر می‌شوند. همان طور که تیم‌های نفت و تراکتورسازی از ازبکستان دست خالی باز گشتند. امیدوارم که پرسپولیس در این بازی خوب ظاهر شود.

بازیکنان ایرانی که این فصل به عضویت تیم‌های قطری در آمده‌اند...: من نمی‌توانم نظر کارشناسی در این زمینه بدهم، ولی زمانی بود که بازیکنان ما در لیگ‌های اروپایی عضویت داشتند و رفته‌رفته کیفیت فنی آنها هم بالا می‌رفت. امیدوارم زمانی برسد که بازیکنان ما مجددا به عضویت تیم‌های اروپایی در بیایند.

حضورتان همراه با کریمی و بزیک بین دو نیمه در رختکن پرسپولیس: پرسپولیس امسال مشکلات زیادی داشت، تغییر و تحولات مدیریتی و مشکلات مالی باعث شده بود بازیکنان از نظر روحی و روانی شرایط خوبی نداشته باشند. حمایت از پرسپولیس خواست تمام هواداران است و ما هم به عنوان یک هوادار رفتیم و حمایت کردیم. قطعاً تمام هواداران و پیشکسوتان باید از پرسپولیس حمایت کنند تا با کسب نتایج خوب، مردم خوشحال شوند. 

رفتارهای خارج از عرف جاسم کرار و توهین‌هایی که به فوتبال ایران داشته است: 
امیدوارم مسئولان باشگاه استقلال پاسخ دندان‌شکنی به رفتارهای این بازیکن بدهند.
 


علی دایی پیشنهاد حضور در کمیته فنی فدراسیون فوتبال را رد کرد و مجیدی به عضویت این کمیته درآمد و آیا به شما پیشنهاد حضور در این کمیته شده است؟!:

دوست ندارم به این مسئله ورود کنم و برای تمام دوستانی که در این کمیته حضور دارند آرزوی موفقیت دارم. پیشنهاد به خصوصی در این مورد به من نشده است و دوست ندارم وارد این مسائل شوم. 


با توجه به اینکه مشخص نبود پرسپولیس در دیدار مقابل لخویا چه نتیجه‌ای خواهد گرفت و حضورتان در رختکن بین دو نیمه ریسک نبود؟ 
از کودکی عاشق پرسپولیس بودم و فرقی نمی‌کند چه کسی مربی تیم است. برای ما مهم نبود چه اتفاقی قرار است رخ بدهد، بلکه مهم، پیروزی و حمایت از پرسپولیس بود که انجام دادیم.

نظرسنجی برنامه 90 : برای من فرقی نمی‌کرد چه کسی اول شود، چون همه آنها از دوستان خوب من هستند و روابط خوبی با تمام آنها دارم، چرا که سال‌های خوبی را در تیم ملی و پرسپولیس در کنار هم داشتیم. نظر مردم قابل احترام است و نشان می‌دهد که مردم هنوز ستاره‌های قدیمی را فراموش نکرده‌اند.  

انتخاب خودتان؟! در فوتبال ایران از گذشته رقابت بین استقلال و پرسپولیس بوده است و در حین رقابت، ما با بازیکنان حریف رفیق و دوست بوده‌ایم، اما هر وقت مقابل استقلال به میدان رفته‌ایم بهترین بازی خود را به نمایش گذاشته‌ایم. تیمی که در زمان استانکو داشتیم، پر از ستاره و ملی‌پوش بود و نمی‌توان یک نفر را از آن تیم انتخاب کرد. 

     
آی اسپورت
2015-02-26 15:00:15
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر