فهرست
فغانی در دربی برای استقلال خوش‌یمن‌تر است
فغانی در دربی برای استقلال خوش‌یمن‌تر است

فغانی در دربی برای استقلال خوش‌یمن‌تر است

آی اسپورت - علیرضا فغانی در شرایطی به عنوان داور دربی روز پنجشنبه معرفی شد که قضاوت او برای استقلال در این مسابقات خوش‌یمن‌تر بوده است. آبی‌های تهرانی در دو قضاوت آخر فغانی در دربی موفق به کسب پیروزی 3 بر 2 و یک بر صفر برابر حریف خود شده‌اند و در 5 قضاوت فغانی، دو برد، یک شکست و سه تساوی داشتند.

اولین قضاوت فغانی در دربی مربوط به دربی 74 است که پرسپولیس با نتیجه سه بر دو موفق به شکست استقلال شد و بعد از این دربی، هنوز قرمزها رنگ برد با فغانی را ندیدند. دو دربی بعدی با قضاوت فغانی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید و در دربی‌های چهارم و پنجم استقلال توانست با برد زمین را ترک کند. استقلال با قضاوت فغانی در دربی 6 گل زده و پرسپولیس 5 گل زده دارند. داور اول دیدار روز پنجشنبه، در دو دربی 70 و 78 نیز به عنوان داور چهارم حضور داشت تا حالا هشتمین دربی خود را تجربه کند.

ورزش 3

  ۱  
آی اسپورت
2018-09-24 15:04:00
نظر دهید

۱ نظر
00
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۶
شما یه داور رو اسم ببر واسه استقلال خوش یمن نباشه! فغانی که دیگه اخرشه درست زمانی که میخوان استقلال رو از بحران بیارن بیرون سوت رو میدن دست فغانی و چون داور بین المللیه همه کاشناسان مجبورن نظراتش رو تایید کنن. دربی قبل حداقل یه پنالتی صدردصد رو نگرفت و اتفاقات جام حذفی تو ابادان هم که فراموش نشدنیه
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر