فهرست
این مجری که هست برنامه خوبش کجاست؟
این مجری که هست برنامه خوبش کجاست؟

این مجری که هست برنامه خوبش کجاست؟

آی اسپورت - عجب جمله مهمی بود؛ این حرف به گوش‌مان نمی‌خورد اصلا کار فوتبال خراب‌تر از این وضعیت فعلی بود! می‌گویند در این چند سال عادت کرده‌ایم به مسائل حاشیه‌ای فوتبال اما امروز می‌خواهیم درباره فوتبال پایه و اصول باشگاهداری حرف بزنیم. باز گفته‌اند که ذائقه ما را به حاشیه‌های این ورزش سوق داده‌اند اما از حالا می‌خواهیم در برنامه‌های ورزشی صدا و سیما، حرف‌های جدید بزنیم.

چقدر عالی؛ از این بهتر نمی‌شود. مجری مورد علاقه و پرطرفداری که هیچ فرصتی برای دفاع از خود ندارد را ابتدا از ترکیب اصلی خارج کردیم، بعد او را بردیم روی نیمکت اما به این هم قانع نشدیم و کار را به سکونشینی کشاندیم. سپس با خود گفتیم چه کاری است او روی سکوها باشد؛ همان بهتر که کلا نباشد! حالا در شرایطی توپ را به زمین او شوت می‌کنیم که این آقا نیست و هیچ حضوری در عرصه فوتبال ندارد.

کار دست شماست، همه چیز در اختیار شما. در بهترین ساعت پخش با اختیار کافی؛ بفرمایید حاصل این عملکرد مشعشع در ۶ ماهه ابتدای سال چیست؟ اگر از یک برنامه تاثیرگذار و به یاد ماندنی در همین مدت نام ببرید، خوشحالمان می‌کنید.

ذائقه‌ای که عادت به حاشیه‌های فوتبال کرده (حتی به فرض صحت این ادعای از بیخ و بن غلط) به سادگی با چند برنامه خوبی که پخش شود، به سمت شما غش می‌کند اما وقتی حتی یک برنامه فوتبالی درجه یک در این مدت ساخته نشد، گناه دیگران چیست؟ برنامه خوب لابد به برنامه‌ای اطلاق می‌شود که تاثیرگذار باشد و افکار عمومی را به سمت خود جذب کند. برنامه خوب یعنی برنامه‌ای که مردم تعقیبش کنند، قبولش داشته باشند و برای نشستن پای تلویزیون وقت بگذارند. آیا چنین اتفاقی رخ داد؟ اگر غیر از این نیست، فقط یک مثال عینی بزنید تا همه آنهایی که به زعم شما به فوتبال حاشیه‌ای عادت کرده‌اند و ذائقه‌شان هم بد ذائقه‌ای شده به سمت شما بچرخند. برای این مدل چرخش‌ها هیچ وقت دیر نیست!

۳۴ ۴  
آی اسپورت
2019-09-24 19:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حرف حساب
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸، ۰۳:۴۲
گویا بدخوارومارتونو سپوخته
اصفهانی
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸، ۰۵:۵۱
نبین حرفو کی میزنه ، ببین حرفش چیه

میثاقی صد درصد درست گفته و ذائقه مخاطب خراب شده درست کردنشم زمان بره


شماها قصدتون فقط کوبیدن این فرده و بدون استدلال بهش حمله میکنید
۲
nima bagheri
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۱۲
این لمپن های صدا و سیمایی و بسیجی و حکومتی و امنیتی آنچنان از عادل فردوسی پور سوختن که تا حالا حالا ها ول کنش نیستن
اینا از سوختگی ناشی از بی مخاطبی برنامه شونه
nima bagheri
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۱۲
حرف حساب:
باز تو اومدی حیوون بسیجی؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر