فهرست
ریبری؛ فرانسوی ها قدر نمی دانند، ملیت آلمانی می گیرم!
ریبری؛ فرانسوی ها قدر نمی دانند، ملیت آلمانی می گیرم!

ریبری؛ فرانسوی ها قدر نمی دانند، ملیت آلمانی می گیرم!


آی اسپورت - فرانک ریبری در گفت وگویی با نشریه بیلد حرف هایی زده که در ظاهر شوخی به نظر می آیند ولی او از همیشه جدی تر است من با فرانسه دیگر کاری ندارم. می خواهم ملیت آلمانی بگیرم.\"

ریبری به دلیل آسیب دیدگی کمر نتوانست در جام جهانی خروس ها را همراهی کند، پیش از شروع این رقابتها از تیم ملی خواست تا پزشک باشگاه بایرن مونیخ او را معالجه و درمان کند ولی این درخواست او از سوی مسوولان تیم ملی مورد قبول قرار نگرفت. مشکل کمر او حل نشد و ریبری جام جام جهانی را از دست داد. ظاهرا او هنوز از این ماجرا خیلی دلخور و ناراضی است. در ماه اوت گذشته از تیم ملی فرانسه کناره گیری کرد و حالا تصمیم گرفته که دیگر نمی خواهد هیچ کاری به این کشور داشته باشد.


ریبری به بیلد گفت:\" من دلخورم، خیلی هم دلخورم.بابت همه اتفاقهایی که قبل از جام جهانی رخ داد. من دو سال همه کار کردم تا با تیم ملی به جام جهانی برزیل بروم. در مرحله مقدماتی بیشترین گل و بیشترین پاس گل را برای تیم ملی فرانسه داشتم و این تیم به لطف من به برزیل رفته بود. اما حالا دیگر گذشته و کاری نمی توان کرد.. می خواهم ملیت آلمانی بگیرم. فکر می کنم تا پایان دوران فوتبالم در مونیخ بمانم. برای خانواده ام این کار را می کنم. با طرز فکر آلمانی کاملا خودمان را وفق داده ایم و بچه هایم در مدرسه شرایط خوبی دارند و دخترم من را به دلیل لهجه بد آلمانی ام مسخره می کند. پسرم هم اینجا به دنیا آمده و حتی می تواند برای تیم ملی آلمان بازی کند. واقعا امیدوارم که بتواند برای آلمان به میدان برود. من هر روز با او در حیاط خانه تمرین می کنم. پای چپ خیلی خوبی دارد، مثل روبن. شاید برای همین روبن را خیلی دوست دارم.\"


ریبری در کنایه ای به نشریه فرانس فوتبال هم گفت: نوشته اند من سالی 14.8 میلیون یورو درآمد دارم. آنها چه می دانند؟ همه این حرف ها مزخرف است. رسیدن به اینجا راحت نبوده و من خیلی تلاش کرده ام. ماندن دراین سطح هم راحت نیست. هر روز باید خیلی حرفه ای کار کنی. فقط خانواده ام می داند که چقدر زحمت کشیده ام\"

     
آی اسپورت
2015-02-26 16:56:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر