فهرست
آنچلوتی: رئال مادرید حسرت فروش موراتا را نمی خورد
آنچلوتی: رئال مادرید حسرت فروش موراتا را نمی خورد

آنچلوتی: رئال مادرید حسرت فروش موراتا را نمی خورد

آی اسپورت – رئال مادرید در تابستان گذشته، آلوارو موراتا، مهاجم خود را با قراردادی 20 میلیون یورویی و بند قرارداد برای باز خرید او در سال 2016 راهی یوونتوس کرد.

در حالی که آنچلوتی در تنها فصل همکاری و حضور موراتا در رئال مادرید تحت تاثیر عملکرد این بازیکن قرار گرفته بود، اما با این حال انتظار ندارد باشگاه مادریدی بدون در نظر گرفتن وضعیت فنی موراتا، او را فصل آینده به برنابئو باز گرداند.

آنچلوتی درگفتگو با روزنامه گاتزتادلوسپرت در مورد موراتا اینطور پاسخ می دهد: \" با وجود این که او برای من زیاد بازی نکرد اما عملکرد خوبی داشت. او مهاجمی مدرن با  قدرت بدنی و سرعتی بالا است. موراتا در مقابل دروازه بسیار خونسرد است و برای تیم با تمام وجود تلاش می کند. ما از فروش او تاسف نمی خوریم. او با دقت در نقل و انتقالات عمل کرد، چرا که نیاز داشت تا فرصت بازی بیشتری به او برسد. موراتا پسری جوان است و برای اینکه بتواند بیشتر به میدان برود می خواست در باشگاه دیگری توپ بزند. او با تمام پیشنهادات زیادی که داشت، یوونتوس را انتخاب کرد. \"

آنچلوتی در ادامه گفت: \" ما در قرارداد او بندی را اضافه کردیم که می توانیم او را به مادرید برگردانیم، اما من فکر می کنم که آلوارو در یووه باقی می ماند. \"

آلوارو موراتا بعد از پیوستن به ییونتوس و گذراندن یک مصدومیت کوتاه مدت توانسته است تا خود را به ترکیب اصلی یوونتوس تحمیل کند. او تا کنون 9 گل برای یووه در تمامی رقابت ها به ثمر رسانده است و در بازی برابر دورتمند در لیگ قهرمانان اروپا، زننده گل پیروزی تیمش بود. 

     
آی اسپورت
2015-02-26 16:07:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر