فهرست
اعلام آمادگی کورتوا برای مهار هری کین
اعلام آمادگی کورتوا برای مهار هری کین

اعلام آمادگی کورتوا برای مهار هری کین

آی اسپورت – چلسی و تاتنهام، یکشنبه آینده در فینال جام اتحادیه انگلیس بار دیگر رو در روی هم قرار خواهند گرفت. هری کین مهاجم تاتنهام در رویارویی قبلی این دو تیم در لیگ برتر توانست دو گل از پنج گل تیمش را درون دروازه چلسی قرار دهد. از این رو، تیبو کورتوا دروازبان چلسی معتقد است که می تواند روز یکشنبه علاوه بر جبران بازی گذشته، مانع گلزنی کین در این بازی شود.

کورتوا در گفتگو با تلگراف این طور پاسخ داد: \" من به خوبی همه چیز را می دانم اما فعلا نمی خواهم در این باره توضیح بدهم. شما می توانید با دیدن و تکرار فیلم بازی های تیم ها و مهاجمین رقیب تان، آن ها را به خوبی تحلیل کنید. فوتبال، فوتبال است و هر بازی با بازی دیگر تفاوت دارد. هر بار که آن ها روبه روی شما قرار می گیرند، می تواند متفاوت باشد. \"

کورتوا در مورد رقابت بین دروازبان های چلسی گفت: \" ما هر روز در کنار هم سخت تمرین می کنیم تا بتوانیم به خوبی آماده شویم و بهترین عمکرد خود را به نمایش بگذاریم. من هیچ وقت در مورد تصمیمات نگران نیستم. اگر من بازی کنم، باید با تمام وجود عمل کنم. شما باید همیشه آماده بازی باشید حتی اگر تا انتهای فصل فرصت بازی کردن به شما نرسد. \"

     
آی اسپورت
2015-02-26 16:34:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر