فهرست
گزارش ویژه: هت‌تریک دوباره پرسپولیس بعد از 2152 روز در آسیا
گزارش ویژه: هت‌تریک دوباره پرسپولیس بعد از 2152 روز در آسیا

گزارش ویژه: هت‌تریک دوباره پرسپولیس بعد از 2152 روز در آسیا

آی‌اسپرت- برد سه گله پرسپولیس در آسیا آنقدر تعجب‌آور و غیرمنتظره بود که شاید به قول گزارشگران فوتبال، خوشبین‌ترین هوادار پرسپولیس هم انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشت. مخصوصا زمانی که پرسپولیس در شرایط بحرانی قرار داشت و پس از برد در دربی پاییتخت، در شش بازی فقط یک بار طعم برد را چشیده بود. این اتفاق را شاگردان درخشان در حالی رقم زدند که میانگین گل زده‌شان در لیگ هنوز به یک گل در بازی نرسیده است.

آخرین سری که پرسپولیس در آسیا به حریفش سه گل زده بود بر می‌گردد به آخرین حضورش در آُسیا. دقیقا 2152 روز پیش و در دور مقدماتی جام باشگاه‌های آسیا این تیم موفق شد با سه گل الغرافه را بدرقه کند. سه گل پرسپولیس را در آن بازی زارع،نیکبخت و توره به ثمر رساندند تا در ورزشگاه آزادی یک روز به یادمانی دیگر برای سرخ‌پوشان رقم بخورد.

در این فصل که پرسپولیس هنوز موفق نشده در دیدار دیگری سه گل بزند و فقط از تراکتورسازی تبریز در لیگ امسال با سه گل شکست خوردند. در فصل قبل هم با هدایت علی دایی ابتدا در هفته هفتم با سه گل بنگر،حسینی،سیدصالحی فولاد خوزستان را شکست دادند. دومین برد سه گله سرخ‌پوشان که اتفاقا آخرینش هم بود به پیروزی این تیم مقابل صبای قم در هفته نوزدهم بر می‌گردد. دیداری که شاگردان علی دایی با گل‌های عباس‌زاده، نورمحمدی و صادقیان با نتیجه سه بر یک صبا را در هم کوبیدند. این آخرین برد پرسپولیس بود که به حریفش سه گل زد؛ یعنی 370 روز قبل!

     
آی اسپورت
2015-02-27 16:38:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر