فهرست
دستور فرهاد؛ شماره هفت بایگانی شود
دستور فرهاد؛ شماره هفت بایگانی شود

دستور فرهاد؛ شماره هفت بایگانی شود

آی اسپورت- با اتفاقاتی که بعد از خداحافظی فرهاد مجیدی برای دیگر وارثان این شماره در استقلال افتاده، به نظر بهترین چاره بایگانی کردن آن باشد. پیراهن شماره 7 استقلال دو قربانی داشت. به یک فصل عقب‌تر برگردیم. بختیار رحمانی در بین خریدهای استقلال لقب شاه‌ماهی گرفت. شاه ماهی استقلالی‌ها از همان ابتدا سودای پوشیدن پیراهن 7 را داشت. در تصور این بازیکن محبوبیت فرهاد قابل تکرار بود به همین دلیل در بدو ورود خود به استقلال از منصوریان خواست پیراهن فرهاد را به او بدهند با وجود تمام حساسیت‌هایی که بود اما با یک پیام مجیدی همه چیز تغییر کرد و بختیار رحمانی پیراهن مجیدی را به تن کرد اما رحمانی در استقلال هیچ گاه حتی نصف توانایی‌های خود را نتوانست به معرض نمایش بگذارد و نیم فصل دوم از این تیم جدا شد تا ناکام ترین خرید استقلال باشد. شاید در آن زمان این اتفاقات برای همه شکل عادی داشت اما درست فصل بعد وقتی این اتفاقات برای حسن بیت سعید افتاد آنهایی هم که با خرافات میانه خوبی ندارند، این ذهنیت برایشان ایجاد شد که شماره هفت استقلال قربانی می‌گیرد و شاید هیچ بازیکن دیگر نتواند این پیراهن را بپوشد و شاید هم این پیراهن در قواره بازیکنان تازه وارد استقلال نباشد. حالا این پیراهن محبوب در بلاتکلیفی است و جذابیتش را نسبت به گذشته برای دیگر بازیکنانی که با سودای محبوبیت مجیدی خواهان پوشیدن این پیراهن می‌شوند، جذابیت گذشته را نداشته باشد.

ایلنا

 

۹ ۴  
آی اسپورت
2017-12-28 20:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
سعید از خوزستان
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۱
شاه شاهان دارنده 10توپ طلای دنیا و محبوبترین و فنی ترین بازیکان تاریخ ادوار جام جهانی در مجله فرانس فوتبال.کسی که به خاطر پیراهن مقدس(البته قاعدی زیر پاش گذاشت و یه توف بهش کرد)قید پیشنهاد از بارسلونا و منچستر و بایرن مونیخ رو زد و در باشگاه پرافتخار تاج ماندگارشد.کسی که به عشق تاج کبیر پیشنهاداتی از قطر و امارات رو نادیده گرفت و حتی به خاطر دخترش تیمشو ترک نکرد و گل فینال جام باشگاه های اسیا رو به اف سی سعول زد و برای ما ستاره سوم رو به ارمغان اورد. اون تنها اسطوره تاریخ تاجه چون علاوه بر گل های اروپاییش و گل های ملی و توپ طلاهاش تونسته سه بار(یکی کمتر از علیپور)دروازه پرسپولیس رو باز کنه.این شاه کسی نیست جز اعلی حضرت شاهنشاه فرهاد مجیدی
۱
محسن
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۲۴
بایگانی کردن نداره.صرفا به جای عدد13 نحس محسوب شود!!!! عجب حکایتی شده7 سرخابی! غیر مستقیم در مورد این عدد،تقدس زایی میشود.وارث شماره 7.وارثان شماره 7.
Kean
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۰۵
به هیچ عنوان فرهاد چنین درخواستی نمیده و نباید هم بایگانی بشه،این خرافات رو هم بذارید کنار
سعید از خوزستان ساقیت کیه
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
نه خودایش شمارشو بده.تا منم ایجنت کنه به بارسا و منچستر..خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر