فهرست

بوتراگنو: شش درصد جمعیت جهان طرفدار رئال مادرید هستند

آی‌اسپورت: امیلیو بوتراگنو مدیر ارتباطات رئال مادرید اعلام کرد بیشترین بازدیدکنندگان از سایت رسمی این باشگاه از آمریکا هستند.

رئال در سال‌های اخیر بخش عمده فعالیت تجاری خود را معطوف به آمریکا کرده  به صورتی که تیم در شش تابستان گذشته اردوی پیش‌فصل خود را در شهرهای مختلف آمریکا برگزار کرده. در تابستان 2014 هم رئال در جام بین‌المللی قهرمانان در شهرهای کالیفرنیا، تکزاس و میشیگان بازی‌های تدارکاتی انجام داده.

این کار پایه‌ای به نظر می رسد جواب داده و بوتراگنو که یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه محسوب می شود، این خبر را اعلام کرد:«بیشترین بازدید از سایت ما از کشور آمریکا بوده،‌ بعد هم کلمبیا، مکزیک، اندونزی و هند هستند.173 میلیون از هواداران ما در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند، 108 میلیون در فیسبوک که اندونزی با هشت میلیون پیشتاز است. در توییتر هم کلمبیا، مکزیک و اندونزی اول تا سوم هستند.»

تحقیقات خود باشگاه نشان می دهد شش درصد جمعیت جهان طرفداران رئال هستند و از 193 کشور جهان 186 تا هوادارانی از رئال دارند. بوتراگنو ادامه داد:«ما حدود 450 میلیون هوادار در سراسر جهان داریم.» این اطلاعات در برنامه‌ای در پایتخت اسپانیا با عنوان «مادرید بدون مرز» ارائه شد که یکی از اهدافش جذب گردشگران به این شهر بود.

     
آی اسپورت
2015-02-26 17:58:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر