فهرست

بکام: به خاطر سرالکس موهایم را در توالت ومبلی تراشیدم

آی‌اسپورت: دیوید بکام می گوید هیچ حس بدی نسبت به سر الکس فرگوسن ندارد و اسطوره اسکاتلندی در دوران حضورش در منچستریونایتد مانند پدرش بوده. روابط میان این دو در آستانه انتقالش از منچستریونایتد به رئال مادرید در سال 2003 به هم خورد اما تصاویر هر دو نفر در جریان بازی هفته قبل چلسی و پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه پارک دوپرنس پایتخت فرانسه در کنار هم دیده شد.

بکام آن اختلافات را تمام شده دانست و در این باره گفت:«او من را به باشگاهی آورد که از بچگی عاشقش بودم و در این باشگاه موفقیت کسب کردم بنابراین هر چه موفقیت ورزشی دارم از فرگوسن است. او همواره الگوی من در زندگی خواهد بود چون به رویای من برای بازی در منچستریونایتد جامه عمل پوشاند. هیچ شاخه زیتونی وجود نداشت، ما فقط وقتی که من از منچستریونایتد رفتم، کمی دچار اختلاف نظر شدیم اما بعد از آن دیگر هیچ وقت صحبتی بین ما رد و بدل نشد. البته چیزهایی وجود داشته که من را ناراحت کرده و همین طور مسائلی پیش آمده که باعث ناراحتی او شده اما من برای او به عنوان یک انسان و مربی‌ که من را به رویایم رساند، احترام زیادی قائل هستم.»

بکام همچنین گفته که سرالکس فرگوسن او را مجبور کرده تا مدل معروف موهایش را در توالت ورزشگاه ومبلی قبل از بازی مقابل چلسی در جام خیریه سال 2000 از ته بتراشد.
بکام به دلیل اینکه موهایش را قبل این بازی این مدلی زده بود خشم فرگوسن را برانگیخت. بکام تعریف کرده:\" اول به او \" نه \" گفتم ولی دیدم قیافه اش خیلی سریع عوض شد و برای همین در توالت موهایم را از ته زدم. او خیلی سخت گیر بود می خواست همه بازیکنان حرفه ای باشند و آن چهره به نظرش مناسب آن شرایط و آن بازی نبود. ما داشتیم در ومبلی بازی می کردیم.\"


     
آی اسپورت
2015-02-26 18:32:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر