فهرست
نانی: فن خال یک بار هم زنگ نزد
نانی: فن خال یک بار هم زنگ نزد

نانی: فن خال یک بار هم زنگ نزد

آی اسپورت - نانی هافبک پرتغالی که از یونایتد طرد شده و به صورت قرضی در اسورتینگ لیسبون به سر می برد مشتاق بازگشتن به اولدترافورد است. اما از بعد از این انتقال تاکنون هیچ صحبتی در این باره بین او و فن خال صورت نگرفته است. نانی می گوید در این مدت تنها اد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه یونایتد با او چند تماس داشته است.نانی در گفتگو با اسپورت میل درباره دلایل اشک ریختنش بعد از گل زنی برای تیمش در هفته گذشته صحبت کرده. او همچنین این احتمال که بعد از پایان حضورش در اسپورتینگ راهی اورتون شود را تکذیب نکرد.

این ملی پوش پرتغالی در ماه اوت، پس از حضور فن خال در یونایتد راهی باشگاهی شد که فوتبال را در آن جا آغاز کرده بود.

نانی بعد از گل زنی آن هم با یک شلیک استثنایی از فاصله زیاد در بازی برابر گیل ویسنته در لیگ پرتغال بار دیگر و بعد از گذراندن یک فصل کابوس بار با شرایط آرمانی خود آشتی کرد. اما زمانی که از او در مورد اینکه آیا فن خال سیر پیشرفت تو را دنبال می کند پرسیدند، او پاسخ منفی داد.
نانی در این باره گفت: \" من تنها پیام هایی از اد وودوارد در مورد این گل عالی و فصل خوبی که تا این جا پشت سر گذاشته ام دریافت کرده ام. \"

حتی شرایط برای نانی به گونه ای است که تنها به قطع شدن ارتباطش با فن خال منجر نشده و علاوه بر این، او به ندرت با هم تیمی های سبقش در تماس است. نانی می گوید: \" من با والنسیا صحبت می کردم ولی شماره تلفن خود را تغییر داده ام و این ارتباط هم به سختی بر قرار می شود. \"
نانی که تا سال 2018 با یونایتد قرارداد دارد تصمیم به ترک این تیم گرفته . چرا که فکر می کند نمی تواند زیر نظر فن خال در این تیم فعالیت کند. نانی می گوید: \" من مربی جدید را می شناسم و او بسیار سخت گیر است . او سیستم جدید خود را دارد که با پست من در تضاد است. تصمیم گرفتم به اسپورتینگ برگردم ، چرا که شانس بازگشتن به خانه را به دست می آوردم و می توانستم بیشتر بازی کنم، احساس راحت تری داشته باشم و دوباره به اوج برگردم. \"
تصاویر تلویزیویی نشان می دهد که یک شنبه گذشته، اشک های نانی بعد از گلزنی برای تیمش جاری می شود. نانی دراین باره گفت: \" در بازی قبلی مقابل ولفسبورگ نتوانستم تمام توانم را به نمایش بگذارم. من بازی را با این امید به پایان رساندم که بتوانم در بازی بعدی بهتر عمل کنم. خودم را برای بهترین نمایش ممکن آماده کردم و بعد از گلزنی از خدا تشکر کردم که به من کمک کرد تا بهترین نمایش ممکن را انجام دهم. \"نانی برای بازگشت به یونایتد بعد از پایان حضور قرضی اش در اسپورتینگ انتظار می کشد ولی حضورش در اورتون را هم تکذیب نمی کند. \" فعلا روی وظیفه ام در اینجا تمرکز کرده ام. من بهترین عملکردم را به نمایش خواهم گذاشت و تلاش می کنم تا به بهترین شرایط ممکن برسم و سپس به یونایتد باز می گردم تا ببینم فن خال و باشگاه برای من چه تصمیمی می گیرند. من عاشق یونایتد هستم. من یونایتد را ترک کردم تا بتوانم بازی کنم و بتوانم شرایط مطلوب به ان جا برگردم. سال گذشته چیز های زیادی را به خاطر مصدومیت و تعویض مربی در یونایتد از دست دادم. مربی جدید به خوبی مرا نمی شناسد و چیز های زیادی تغییر کرده است. برای این که خوشحال باشم نیاز دارم تا بازی کنم. آینده غیر قابل پیش بینی است و به چیز های زیادی بستگی دارد. اگر یوناید بخواهد تا در این تیم بمانم به نظرم می توانیم فصل خوبی را در آینده پشت سر بگذاریم. با این حال مسائل زیادی در این میان وجود دارد\" 

     
آی اسپورت
2015-02-26 19:21:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر