فهرست

احتمال تعلیق قرارداد مورینیو با بی‌تی‌اسپورت/ او قوانین را نقض کرده؟

آی اسپورت: بی‌تی اسپورت بعد از اظهارات تند ژوزه مورینیو در برنامه یکشنبه قبل در قرارداد خود با این مربی پرتغالی تجدید نظر می کند.

مربی پرتغالی چلسی از تصمیمات داوری بازی تیمش با برنلی آنقدر عصبانی بود که یک روز بعد از مسابقه در مقابل دوربین های تلویزیونی شبکه اسکای به انتقاد صریح از داور پرداخت، اظهارات او آنقدر خبرساز شد که مصاحبه اختصاصی بی‌تی‌اسپورت با پل گاسکوئین را تحت الشعاع قرار داد.

تلگراف گزارش داد بی‌تی اسپورت در حال بررسی این موضوع است که به همکاری‌اش با مورینیو ادامه بدهد بعد از آن که او یکی از مصاحبه‌های سال را با رقیب این شبکه انجام داد.

بی‌تی‌اسپورت سالانه صدها هزار پوند به مورینیو می دهد تا برای این برند ورزشی تبلیغ کند به همین دلیل این کمپانی می خواهد بداند آیا او با حضور برنامه‌ریزی‌نشده در برنامه «گل‌های یکشنبه» اسکای شرایط قرارداد را نقض کرده یا خیر.

نماینده مورینیو به بی‌تی اسپورت گفته مورینیو با حضور در برنامه اسکای، یکی از وظایف خود به عنوان مربی چلسی را انجام داده. باشگاه لندنی همچنان درصدی از حق تصویر مربی‌اش را در اختیار دارد.

کریس کامارا مجری برنامه هم گفت:«مدتی بود ژوزه به من قول حضور در برنامه را داده بود اما فرصت نمی شد چون چلسی هفته ای دو بار بازی می کرد یا در لیگ قهرمانان یا جام اتحادیه. انتظار نداشتم او با من تماس بگیرد اما این کار را شنبه کرد چون واقعا از اتفاقات بازی برنلی ناراحت بود. می خواست بیاید و حرف بزند من هم موافقت کردم. ما می دانستیم همه جهان می خواهند بدانند اوچه می گوید. صادقانه فکر می کردیم کسی نظرش را عوض کند اما سر حرفش ماند و به برنامه آمد.»

     
آی اسپورت
2015-02-26 19:15:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر