فهرست

گواردیولا: بعضی از بازیکنان سابق درباره‌‌ام بد می‌گویند

آی‌اسپورت: پپ گواردیولا مربی بایرن مونیخ اعتراف کرد برخی بازیکنان سابقش هنوز با او مشکل دارند. مربی پیشین بارسلونا رابطه‌ای سرد و گزنده با زلاتان ابراهیموویچ داشت تا جایی که مینو رایولا مدیر برنامه‌های مهاجم سوئدی فاش کرد او قصد داشته به رئال مادرید برود تا از مربی سابقش انتقام بگیرد.

ماریو مانجوکیچ هم بعد از اینکه در تابستان گذشته مجبور به ترک بایرن و رفتن به اتلتیکومادرید شد، به انتقاد از این مربی اسپانیایی پرداخت و او را به بی‌احترامی متهم کرد.

در حالی که گواردیولا اصرار دارد تمام تلاشش را می کند تا تیمش را شاد نگه دارد، می پذیرد که برخی بازیکنان از تصمیم‌های او و شیوه‌ مربیگری‌اش راضی نیستند:«برای یک مربی کار با بازیکنانی که همواره بازی می کنند، راحت‌تر است اما این کار برای ما امکان ندارد. بازیکنان خودشان تفاوت را رقم می زنند و وقتی حس بهتری دارند، بازی بهتری انجام می دهند. خیلی از آنهایی که با من کار کردند، الان درباره‌ام بد می گویند اما خودم فکر می کنم همیشه همه تلاشم را کرده‌ام.»

مدافع عنوان قهرمانی بوندس لیگا که در دو بازی قبلی خود 14 گل به هامبورگ و پادربورن زده، جمعه شب با کلن بازی می کند که یکی از نامزدهای سقوط است. مربی 44 ساله بایرن می گوید نباید انتظار یک پیروزی پرگل دیگر داشت:«من برای هر حریفی احترام زیادی قائلم. ما باید در هر بازی سطح خودمان را حفظ کنیم، مهم نیست با چه تیمی و در چه رقابتی بازی می کنیم.کلن بهترین تیم خارج از خانه بعد از ما است. باید مراقب باشیم، ما پیشرفت کرده‌ایم و دفاع ما اجازه فرصت‌های زیاد را به هیچ حریفی نمی دهد. هر بازی برای خودش جدید است، وقتی شما صفر-6 می برید چیز زیادی یاد نمی گیرید، من از باخت یک-4 برابر ولفسبورگ درس‌های زیادی آموختم.»

او همچنین گفت مهدی بن‌عطیه مدافع تیم به دلیل مصدومیت ساق پا در این بازی حضور ندارد.

     
آی اسپورت
2015-02-26 20:59:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر