فهرست
اختصاصی: «جهنم روتردام»؛ پرواز اشیا و تعطیلی 10 دقیقه ای بازی!
اختصاصی: «جهنم روتردام»؛ پرواز اشیا و تعطیلی 10 دقیقه ای بازی!

اختصاصی: «جهنم روتردام»؛ پرواز اشیا و تعطیلی 10 دقیقه ای بازی!

آی اسپورت – در ورزشگاه دکوئیپ روتردام در جریان بازی فاینورد و رم تقریبا هراتفاقی رخ داد. پرتاب اشیای مختلف به زمین بازی، صحنه های زشت نژادپرستی و لغو بازی به مدت 10 دقیقه سبب شد تا بازی دو تیم کمتر مورد توجه بیننده های تلویزیونی قرار گیرد.  درحالیکه مسوولان هلندی نگران بودند که هواداران رم درصدد انتقام حوادث هفته گذشته برآیند، اما یک بار دیگر توسط هواداران هلندی غافلگیر شدند. اولین اتفاق پرسروصدا در دقیقه 38 رخ داد. بازی متوقف بود و ژروینیو و هواداران فاینورد که خیلی به زمین نزدیک بودند با هم درگیر شدند. دلیل این درگیری این بود: از جایگاه تماشاگران یک موز پلاستیکی خیلی بزرگ به سمت مهاجم ساحل عاجی پرت شده بود. تروپین داور بازی بلافاصله داور چهارم را در جریان قرارداده و او موز پلاستیکی را از زمین برداشت و سپس داور وسط به دو مربی هشدار داد که اگر این اتفاق تکرار شودو، ممکن است بازی را لغو کند.

در دقیقه 46 نیمه اول رم با گل لیاییچ از حریف پیش افتاد و بازیکنان رم دقیقا روبروی جایگاه هواداران رقیب جشن گل گرفتند. جایی که لحظاتی قبل موز پلاستیکی به زمین پرت شده بود. نتیجه این خوشحالی پرتاب سکه، بطری های پلاستیکی و حتی یک چتر به داخل زمین بود! داور بازی این بار مربیان را صدا نزد و به پیانیچ که به دقیقا زیر جایگاه هواداران حریف خوشحالی کرده بود، کارت زرد داد.

در نیمه دوم شرایط آرام تر به نظر می رسید ولی درواقع این طور نبود. جرقه اصلی دقیقه 54 بازی خورد. زمانیکه تورین ورده را با یک کارت قرمز مستقیم به دنبال خطا روی مانولاس از زمین اخراج کرد. یک بار دیگر پرتاب اشیا به زمین شروع شده و این بار داور تصمیم به لغو بازی به مدت 10 دقیقه گرفت. بازی به طور قانونی بعد از گذشت دقایقی از سر گرفته شد و خوشبختانه تا پایان آن هیچ اتفاقی رخ نداد. گل دقیقه 60 ژروینیو هم سه دقیقه بعد از گل تساوی هلندی ها خیال گارسیا را از صعود راحت کرد.

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-02-27 11:14:56
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر