فهرست
گزارش ویژه: دی‌بروین در یونایتد؟ معامله ای به نفع رونی!
گزارش ویژه: دی‌بروین در یونایتد؟ معامله ای به نفع رونی!

گزارش ویژه: دی‌بروین در یونایتد؟ معامله ای به نفع رونی!

 

آی‌اسپورت: چند ماه گذشته برای بازیکن ناموفق چلسی، کوین دی‌بروین توفانی و پرحادثه سپری شده. از زدن دو گل به بایرن مونیخ که امید اندک ولفسبورگ برای قهرمانی را زنده نگه داشت تا فریادزدن سر توپ‌جمع‌کنی که نتوانسته بود به سرعت توپ را بیندازد؛ این بازیکن 23 ساله از سال قبل که به آلمان آمده بسیار خبرساز بوده.

البته اوضاع همیشه برای این هافبک بلژیکی خوب نبوده. خیلی‌ها به خاطر دارند روزهای تاریک ابتدای فصل قبل را که تنها یک ساعت بعد از بازی در اولدترافورد، ژوزه مورینیو، دی‌بروین را مورد مواخذه قرار داد. بعد از آن تنها پنج دقیقه فرصت بازی در لیگ برتر پیدا کرد تا اینکه آقای خاص تصمیمش را درباره او گرفت.

خب، ژوزه،‌ یادت هست آن پسری که کنار گذاشتی؟ نشریه بیلد این روزها او را به عنوان بهترین هافبک آلمان انتخاب کرده.

او روز پنجشنبه با بیلد مصاحبه کرد و گفت:«انتخاب چلسی خوب نبود. بازی در چلسی مانند زندگی در یک دنیای متفاوت است. مورینیو هیچ وقت به من توضیح نداد چرا بازی نمی‌کنم. شاید اگر چلسی به جای 8 میلیون 45 میلیون یورو برایم پول می داد همه چیز فرق می کرد و به من توجه بیشتری می شد.»

در عین حال دست‌اندرکاران بهترین انتقال فوتبال آلمان دارند تلاش خود را برای انتقال او به تیمی دیگر می کنند و چندین بار اخباری منتشر شده که بایرن به دنبال جذب او است؛ همچنین شایعه شده لویی فن‌خال طرفدار سرسخت این بلژیکی است. منچستریونایتد می تواند قطعا از نبوغ و توانایی دی‌بروین در مرکز خط میانی استفاده کند و بعد وین رونی را در جایی به کار گیرد که برای خودش و تیم بهترین است، چیزی که در حال حاضر اتفاق نمی‌افتد.

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-02-27 12:14:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر