فهرست
موقعیت ونگر درخطر؛ آنری: حاضرم مربی آرسنال شوم
موقعیت ونگر درخطر؛ آنری: حاضرم مربی آرسنال شوم

موقعیت ونگر درخطر؛ آنری: حاضرم مربی آرسنال شوم


آی اسپورت - تیری آنری گفته که درصورت پیشنهاد آرسنال به او برای هدایت این تیم جواب منفی به این باشگاه نخواهد داد. درپی انتقادهای شدید به تاکتیک های ونگر بعد از باخت 3-1 آرسنال به موناکو در چمپیونزلیگ، آینده آرسن ونگر بار دیگر با تردیدهایی روبرو شده است.

خیلی ها معتقدند که ونگر باید درآخر این فصل از این تیم کنار برود و آنری یکی از گزینه های مناسب نشتسن روی نیمکت توپچی هاست.اگرچه او هیچ تجربه مربیگری نداشته و درحال حاضر به عنوان کارشناس تلویزیونی کار می کند ولی مهاجم فرانسوی سابق آرسنال در این رابطه گفت:\" من نمی دانم آرسن چه کار می خواهد بکند و چه مدت دراین تیم خواهد ماند. ولی دوست دارم جزو کاندیدهای مربیگری این تیم باشم.\"

آنری هم اکنون مربی تیم جوانان آرسنال استو در مورد مسوولیت مربیگری تیم اصلی گفت:\"مربی آرسنال بودن یک رویای بزرگ است ولی باید اول مهمترین چیزها را در مورد مربیگری یاد بگیرم.دلیل ندارد اگر فوتبال را می شناسید بتوانید مربیگری کنید برای همین می خواهم چیزهای زیادی یاد بگیرم.


او در مورد اینکه اگر به او پیشنهاد مربیگری تیم را بدهند چه واکنشی نشان می دهد گفت:\" تنمی توانم به آرسنال نه بگویم و جواب من مثبت خواهد بود.

     
آی اسپورت
2015-02-27 13:35:55
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر