فهرست
سوال روز: منظور حمید درخشان از موفقیت چیست؟
سوال روز: منظور حمید درخشان از موفقیت چیست؟

سوال روز: منظور حمید درخشان از موفقیت چیست؟

آی اسپورت- چند روز بعد از کسب پیروزی ارزشمند خانگی برابر لخویا، حمید درخشان این فرصت را به دست اورد تا در برنامه ورزش و مردم رو در روی بهرام شفیع بنشیند و مطابق روند همیشگی این برنامه تلویزیونی، به اندازه ای تعریف و تمجید بشنود که انگار جام جهانی را توی جیب هایش جاساز کرده است. سرمربی پرسپولیس تهران، تحت تاثیر اتمسفر برنامه در همان لحظه های ابتدایی صحبت هایش تاکید کرد که وقتی یک تیم به «موفقیت» می رسد، عوامل زیادی به جز مربی نیز در ماجرا دخیل بوده اند. حال، سوال کلیدی اینجاست که منظور درحشان از این موفقیت ذکر شده چیست؟ 

حمید درخشان یپش از آغاز رقابت های هفته هشتم سرمربی پرسپولیس شد. او که ابتدا وعده قرار گرفتن تیمش در رده های بالایی جدول را داده بود، کاری کرد که پرسپولیس خیلی زود از کسب سهمیه آسیا در لیگ نیز ناامید شد. 5 شکست متوالی و کنار رفتن از جام حذفی، هنرهای دیگری مردی بودند که تا پیش از بازی لخویا در آستانه اخراج قرار گرفته بود. تیم درخشان در ادامه اما موفق شد لخویا را با یک نمایش ایده آل شکست بدهد و حالا به نظر می رسد این موضوع به تنهایی درخشان را قانع کرده که در روزهای حضور در پرسپولیس «موفق» بوده است. 

پرسپولیس در دومین مقطع حضور دنیزلی روی نیمکت اش، در آسیا 6 گل به الشباب و 3 گل به الغرافه زد اما در ادامه حتی در همان گروه نیز اول نشد و در مرحله بعدی از جام کنار رفت. این سرنوشت اساسا برای همه تیم هایی که مشکلات عمیقی دارند محتمل است و نمی شود تنها یک پیروزی را به معنای تحول عمده این تیم دانست. حمید درخشان علیرغم اعتماد به نفس عجیب اش، هنوز در بین هواداران پرسپولیسی یک چهره مقبول به شمار نمی رود و آنچه با تیم محبوب پایتخت انجام داده، حداقل فعلا فاصله بسیار زیادی با تعریف موفقیت دارد. 

     
آی اسپورت
2015-02-27 13:38:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر