فهرست
دوئل عقل و احساس کریمی؛ سپاهان یا استقلال؟
دوئل عقل و احساس کریمی؛ سپاهان یا استقلال؟

دوئل عقل و احساس کریمی؛ سپاهان یا استقلال؟

آی اسپورت – هر چند مدیران استقلال اصرار دارند، قرارداد با علی کریمی دو ساله باشد اما او و مدیربرنامه اش به باشگاه استقلال گفته اند که قرارداد در صورت تمدید یک ساله خواهد بود.در این میان خبری که امروز منتشر شده این است که سپاهان، همه پیشنهادهای کریمی و مدیربرنامه اش را قبول کرده و همچنان به دنبال جذب علی کریمی هستند. با اینکه آنها با مهدی کیانی هم به توافق رسیده اند اما دوست دارند علی کریمی را هم داشته باشند. استقلال که میلیچ و دیاباته را هم حفظ کرد حالا تنها دغدغه اش حفظ علی کریمی است تا پس از جذب او، به فکر باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باشد. اما سوال اینجاست چرا خبر توافق علی کریمی و استقلال منتشر نمی شود و ماجرا سر چیست که کریمی مردد شده و در دو راهی مانده است؟

 

سپاهان بیشتر از استقلال پول می دهد

یکی از دلایلی که کریمی دودل شده، قبول کردن پیشنهادهای کریمی و مدیربرنامه اش توسط باشگاه سپاهان است. باشگاه صنعتی سپاهان که وضعیت مالی خوبی دارد و البته در سالهای اخیر هزینه های هنگفتی در فوتبال ایران کرده اما موفقیت چندانی بدست نیاورده است. کریمی تجربه بازی در سپاهان را هم دارد و با توجه به اینکه سپاهان باشگاه خوش حسابی است، عقل به او می گوید که سپاهان برود. از سوی دیگر علی کریمی فصل پیش،منهای دربی رفت که پنالتی فوق حساس مقابل پرسپولیس را از دست داد و به دستان علیرضا بیرانوند کوبید، فصل بسیار خوبی را پشت سرگذاشت و عملکرد و آمارهای فوق العاده ای از خودش در استقلال ثبت کرد و حتی در سایتهای عددی و آماری و آنالیزی، یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ برتر نوزدهم بود. مدیران وقت استقلال در فصل پیش سعی کردند با او دو ساله تمدید کنند اما او بر خلاف دیگر بازیکنان استقلال مثل غفوری و سید حسین حسینی، یک ساله تمدید کرد و هوای ترانسفر به یک تیم خارجی را در سر می پروراند. هر چند در مقاطعی پیشنهادهایی از روسیه، قطر و ترکیه مطرح شده بود اما ظاهرا با این تیم ها به به توافق نرسید تا لژیونر نشود. او پس از شرکت در اردوی تیم ملی در ازبکستان و ترکیه به ایران بازگشت و با استقلالی ها از طریق مدیربرنامه هایش مذاکره کرد. استقلال هم طبق گفته مددی سرپرست باشگاه پیشنهادهایش را به علی کریمی داده و مذاکرات همچنان ادامه دارد و حتی پالس های مثبتی هم طرفین به یکدیگر داده اند اما هنوز از توافق قطعی خبری نیست. مدیران استقلال به علی کریمی گفته اند می دانند سپاهان بیشتر از استقلال به کریمی پول می دهد اما آپشن ها و پاداش ها و حضور در تیمی چون استقلال مواردی است که می تواند کریمی را برای ماندن ترغیب کند. البته کریمی هنوز به سپاهانی پاسخ مثبت نداده است اما او هنوز تصمیم نهایی اش را نگرفته است.

 

تکذیب ماجرای بند فسخ کریمی

علی کریمی و محمود فکری با یکدیگر برای ماندن او در استقلال صحبت کرده اند و ظاهرا همه چیز برای تمدید قرارداد مهیاست. امروز خبری منتشر شد که در آن اشاره شده یک ماجرا باعث شده که هنوز کریمی با استقلال توافق نکند. اینکه کریمی می خواهد در قراردادش بند فسخی بگذارد که اگر پیشنهاد خارجی داشت بتواند از استقلال جدا شود. چیزی شبیه به ماجرای قرارداد شل سعادتمند با روزبه چشمی که منجر به رفتن او به تیم ام صلال قطر شد. اما مددی و عبدیان این ماجرا را تکذیب می کنند و به نزدیکانشان گفته اند که چنین پیشنهادی از سمت علی کریمی داده نشده است. در هر حال ظاهرا احساس علی کریمی به او گفته است که در استقلال بماند اما همانطور که گفتیم سپاهان همه پیشنهادهای مالی و غیرمالی کریمی را پذیرفته است. در این میان وریا غفوری هم به نزدیکانش گفته که علی کریمی دوست دارد در استقلال بماند به شرطی که خواسته های کریمی از سمت باشگاه تامین شود. کاپیتان استقلال هم تلاش زیادی کرده تا کریمی را برای تمدید قرارداد راضی کند. باید دید این اتفاق چه زمانی می افتد و در جنگ بین عقل و احساس علی کریمی، کدامیک برنده خواهد شد.

 

فوتبالی 

۱ ۳  
آی اسپورت
2020-10-26 01:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مهرداد
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹، ۰۶:۲۶
تیتر کاملا بی منطق و چرت و پرت انتخاب شده

سپاهان تیم دوران نوستالژیک و کودکی علی کریمی بوده ، وقتی به سپاهان گل زد خوشحالی نکرد

چطور در این شرایط احساسش میگه استقلال؟


دست بردارید ازین اراجیف

وقتی ۷_۸ میلیارد میدید به نادری قطعا ۱۰ میلیارد هم براتون رقمی نیس که بدید علی کریمی

لزومی نداره برای طرفداری از تیم محبوبت ، بخوای چرت و پرت بنویسی
مهرداد
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹، ۰۶:۲۹
خخخخ

در این میان وریا غفوری هم به نزدیکانش گفته که علی کریمی دوست دارد در استقلال بماند به شرطی که خواسته های کریمی از سمت باشگاه تامین شودبنازم به این احساس ، همه شروط و خواسته های مالی منو تامین کن ، تا احساسمو نشون بدم


خخخخ
۷
داریوش
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹، ۱۵:۰۱
مشکل علی کریمی انتخاب تیم نیست.هدف پیچوندن تمرینات سنگین بدنسازی پش فصل هست.اگر دقت کرده باشید تو این چند سال تو هیچ تمرین بدنسازی شرکت نکرده .
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر