فهرست
ویلشر مچ پایش را جراحی کرد
ویلشر مچ پایش را جراحی کرد

ویلشر مچ پایش را جراحی کرد

آی اسپورت – جک ویلشر، هافبک آرسنالی ها که از آسیب دیدگی مچ پای خود رنج می برد، برای رهایی از این مصدومیت، جراحی سبکی را پشت سر گذاشته است .

آرسن ونگر سرمربی توپچی ها تایید کرد که یک عمل جراحی سبک برای درمان درد اندک مچ پای ویلشر انجام شده است. این ستاره 23 ساله انگلیسی در ماه نوامبر و پس از آسیب دیدگی مقابل منچستر یونایتد یک عمل دیگر را روی مچ پای چپ خود تجربه کرده بود. ویلشر روز گذشته بار دیگر مچ پای خود را به زیر تیغ جراحان سپرد تا بخش آسیب دیده مچ پای او درمان شود.

جک ویلشر هفته گذشته و در پیروزی مقابل کریستال پالاس توانست تا بار دیگر در ترکیب توپچی ها به میدان برود اما به دلیل تشدید مصدومیتش در تمرینات، دیدار چهارشنبه شب مقابل موناکو را از دست داد.

ونگر در این باره این طور توضیح داد: \" او یک عمل جراحی سبک را پشت سر گذاشته. دو قسمت از مچ پای او که باعث تحریک درد در جک می شدند را از پایش جدا کردیم. او برای چند روز از تمرینات تیم دور خواهد بود. ما قصد داشتیم این جراحی در پایان فصل انجام شود اما به دلیل درد بیش از حد تصمیم گرفتیم تا زودتر جراحی کنیم. دقیقا نمی توانم در مورد زمان برگشت او صحبت کنم\"

     
آی اسپورت
2015-02-27 14:50:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر