فهرست
گزارش آماری: نمایش متناقض حقیقی/ خوب در تیم‌ملی، شرم‌آور در پنتافیل!
گزارش آماری: نمایش متناقض حقیقی/ خوب در تیم‌ملی، شرم‌آور در پنتافیل!

گزارش آماری: نمایش متناقض حقیقی/ خوب در تیم‌ملی، شرم‌آور در پنتافیل!

آی‌اسپورت- حقیقی پس از پیوستن به تیم روبین کازان در سال 2012 و امضای قرارداد 4 ساله با این باشگاه روسی، پس از یک سال نیمکت‌نشینی در این تیم، به مدت 6 ماه و به صورت قرضی راهی پرسپولیس شد و بعد از سپری کردن دورانی ناموفق، مجددا به صورت قرضی به تیم اسپورتینگ کوییلیا در لیگ دسته دوم پرتغال پیوست تا کارلوس کیروش را مجاب کند او را هم همراه خود به برزیل ببرد. پس از قرار گرفتن درون دروازه تیم ملی ایران و عملکردی به نسبت خوب، باز هم به صورت قرضی و این بار در تیم پنافیل در لیگ برتر پرتغال مشغول به فعالیت  شده است. مروری داریم بر عملکرد حقیقی در جریان بازی های جام جهانی و دوران بعد از جام جهانی او.

 

کارنامه در تیم‌ملی ایران: 8 بازی ملی و 7 گل خورده ؛ 0.9 گل در هر بازی

حقیقی در دو بازی ابتدایی جام جهانی عملکرد خوبی از خود به جا گذاشت و در بازی با نیجریه و تا واپسین ثانیه های بازی با آرژانتین دروازه خود را بسته نگه داشته بود. پس از جام جهانی و در یک بازی تدارکاتی با کره جنوبی و 3 بازی ابتدایی جام ملت های آسیا هیچ گلی دریافت نکرد تا در مجموع پس از دریافت گل سوم از بوسنی در جام جهانی تا دریافت گل اول از عراق، به مدت 423 دقیقه دروازه تیم ملی ایران را بسته نگه داشته باشد. حقیقی در 8 بازی خود برای تیم ملی ایران، در 5 بازی هیچ گلی دریافت نکرد و دروازه خود را بسته نگه داشت.

 

کارنامه در پنافیل پرتغال: 14 بازی باشگاهی و 25 گل خورده ؛ 1.8 گل در هر بازی

عملکرد حقیقی در باشگاه خود متفاوت تر از تیم ملی بوده، در واقع به طور میانگین حقیقی در تیم باشگاهی خود دو برابر حضورش در تیم ملی گل دریافت کرده است. علیرضا حقیقی در مدت حضورش در پنافیل بجز مدتی که در خدمت تیم ملی ایران در بازی های جام ملت های آسیا بود در تمامی بازی های باشگاهش در لیگ پرتغال به میدان رفت و آمار عجیب 25 گل خورده در 14 بازی را به ثبت رساند. همچنین حقیقی در 4 بازی خود برای پنافیل موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-02-27 16:45:52
نظر دهید

۱ نظر
mami
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳، ۱۰:۲۱
یک طرفه به محکمه نرید شما رده و دفاع های ضعیف باشگاه رو هم ببینید مگه دروازه بان تنها چکار می تونه بکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر