فهرست
مورینیو: می خواهم تیمهای انگلیسی در اروپا موفق باشند
مورینیو: می خواهم تیمهای انگلیسی در اروپا موفق باشند

مورینیو: می خواهم تیمهای انگلیسی در اروپا موفق باشند


آی اسپورت - ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری امروز خود پیش از بازی یکشنبه فینال جام اتحادیه مقابل تاتنهام در ورزشگاه ومبلی گفت درحال حاضر تنها چیزی که برای او اهمیت دارد این بازی است. او می خواهد که حضور تیمش در ومبلی همچون تیم سالهای دورچلسی به عادتی برای بازیکنان تیمش تبدیل شود
مورینیو از حرف زدن در مورد محرومیت ماتیچ خودداری کرده و گفت دراین صورت دچار دردسر بزرگی خواهد شد.

مورینیو در مورد عملکرد تیمهای انگلیسی در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا گفت:\" من می خواهم تیمهای انگلیسی موفق شوند. من در این کشور کار می کنم. نمی خواهیم جایگاه خود را در رنکینگ یوفا از دست بدهیم و نمی خوواهیم در این رقابتها شکست بخوریم. وقتی شما هرسال به یک تیم تکیه می کنید خوب نیست. دلایلی برای این کار احتمالا وجود دارند ولی من در این مورد نباید حرف بزنم\"

آقای خاص در مورد رفتار هواداران چلسی که باشگاه به آنها در آستانه فینال جام اتحادیه هشدار داده هم گفت:\"آنچه در پاریس اتفاق افتاد رفتار هواداران چلسی نیست. برای همین باشگاه خیلی زود در این زمینه موضع گیری کرد. هواداران می دانند که چطور باید از لحظاتی همچون فینال جام اتحادیه لذت ببرند و می دانند که آن رفتار صحیح نبوده\"

مورینیو در پاسخ به این سوال که آیا کین و اریسکن به اندازه کافی خوب هستند که برای چلسی بازی کنند گفت:\" من در مورد آنها حرف نمی زنم.\" 

     
آی اسپورت
2015-02-27 17:09:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر