فهرست
آخرین واکنش مسلمان؛ اینستاگرام پاک شد!‌
آخرین واکنش مسلمان؛ اینستاگرام پاک شد!‌

آخرین واکنش مسلمان؛ اینستاگرام پاک شد!‌

آی اسپورت – اینکه برانکو به خاطر شهرآورد به بازیکنان اصلی‌اش استراحت بدهد، از آن اتفاق‌هایی است که هرگز رخ نداده. دو فصل پیش هم که طارمی دوکارته را یک هفته پیش از شهرآورد از فهرست بازی با ملوان خط زد به خاطر بی‌انضباطی او بود، نه نگه داشتنش برای بازی با استقلال.

پروفسور این بار محسن مسلمان را خط زده و کم نیستند خوشبین‌هایی که این تصمیم او را استراحت پیش از شهرآورد برای مهندس پرسپولیس تعبیر کرده‌اند. حال آنکه برانکو اگر می‌خواست بازی را پیش پای شهرآورد قربانی کند، فصل پیش سه امتیاز بازی برگشت با تراکتورسازی را بی‌خیال می‌شد و کامیابی‌نیای دوکارته را که هر لحظه بیم محروم شدنش می‌رود، به میدان نمی‌فرستاد که برای شهرآورد از دستش بدهد.

گذشته از این، خود برانکو هم بارها گفته که هیچ بازی را به خاطر بازی بعد از آن نادیده نمی‌گیرد و این یعنی که تصورات‌مان در مورد استراحت دادن به محسن مسلمان به خاطر شهرآورد آخر هفته، آنقدرها هم قابل اعتماد نیست. آقای سرمربی بعد از تنها یک جلسه تمرین، هافبک طراح تیمش را از فهرست بازی حذفی برابر نفت خط زده و با شناختی که از او داریم این تصمیمش را باید واکنشی بدانیم به رفتار سرد محسن مسلمان بعد از تعویض شدنش در بازی با الهلال. البته اعتقاد و اعتماد آقای سرمربی به مهندس را نمی‌توان نادیده گرفت اما برانکو با خط زدن مسلمان در واقع با یک تیر دو نشان زده؛ هم به طراح خسته تیمش استراحت داده و هم او را به خاطر رفتارش بعد از تعویض در بازی با الهلال تنبیه کرده است.

این ماییم که به اشتباه تصور می‌کنیم پروفسور کروات مقابل بی‌انضباط‌ها کوتاه می‌آید وگرنه به قول خودش: «خوب می‌دانم که چطور و چه وقت بازیکنانم را تنبیه کنم اما دلیلی نمی‌بینم که اتفاق‌های درونی تیمم را فریاد بزنم.» حالا هم از حرف‌هایش بوی تنبیه می‌آید: «مسلمان در فهرست بازی امروز نیست و فعلا استراحت می‌کند تا ببینیم بعدا چه تصمیمی باید برای او بگیریم.»  وقتی هم خبرنگاران برای شنیدن یک توجیه درباره رفتار سرد او با سرمربی بعد از تعویض در بازی با الهلال کنجکاوی کردند، پاسخ داد: «ما اگر مشکلی هم داشته باشیم آن را درون خانه‌مان حل می‌کنیم نه از طریق رسانه‌ها. مسائل داخل رختکن، همیشه در رختکن می‌ماند.» پروفسور گفت که به جای مسلمان، از بشار رسن بازی می‌گیرد. حالا پرسش این است که اگر این تغییر در بازی امروز برابر نفت نتیجه بدهد و تنبیه مسلمان طولانی شود، آیا برانکو در شهرآورد هم به او بازی نخواهد داد یا اصلا برای همین بازی به او استراحت داده است؟ در نبود بازیکن خلاقی همچون مسلمان، می‌توانیم برای شهرآورد نگران شویم اما واقعیت این است که او با وجود صدرنشینی‌‌ در جدول بهترین پاسورهای لیگ برتر، درخشش فصل پیش را نداشته و تعویضش در بازی با الهلال را هم می‌توان یکی از بهترین تصمیم‌های برانکو برشمرد.

مسلمان در بازی با الهلال به خاطر عملکرد فنی‌اش تعویض شد و حالا به دلیل رفتار سردش با سرمربی بعد از تعویض، خط خورده است. راستی، اقدام دیروز محسن مسلمان را که بعد از غیبت در تمرین همه پست‌های اینستاگرامی‌اش را پاک کرد، می‌توان به حذف شدنش از ترکیب پرسپولیس ربط داد؟

 

 ایران ورزشی

۸۱ ۲  
آی اسپورت
2017-10-21 11:57:00
نظر دهید

۲ نظر
بابک پرسپولیسی
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۶
فوتبال بازی تیمی و گروهی است نه مثل کشتی بازی فردی
بازیکن بی انضباط بازیکن خود خواه بازیکن حاشیه ساز بالاترین کیفیت هم داشته باشه در یک تیم مثل سرطان سریع در بدنه تیم روح بی انضباطی و خود خواهی را منتشر میکنه
مسلمان و طارمی ار اون قبیل افرادند که تا الان روی احمد زاده و کمال هم اثر سو گزاشتند
امید از تفت
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۳
شروع ترک قلیون و سیگار، بخاطر نرسیدن نیکوتین باعث مشکلات عصبی و روانی میشه ولی خیلی زود خوب میشه. مسلمان هم برانکو بهش استراحت داده تا خوب بشه و برگرده به تیم. جای نگرانی نیست. مسلمان از فردا به تیم برمیگرده تا برای دربی آماده بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر