فهرست
فن خال: سهمیه لیگ قهرمانان نگیریم خیلی بد می شود
فن خال: سهمیه لیگ قهرمانان نگیریم خیلی بد می شود

فن خال: سهمیه لیگ قهرمانان نگیریم خیلی بد می شود


آی اسپورت - لوئی فن خال مربی منچستریونایتد در نشست خبری امروز خود گفت که عدم راهیابی تیمش به رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان مایه ناراحتی و دلسردی خواهد بود. او در این رابطه گفت: \" البته که عدم صعود ما موجب ناراحتی خواهد بود. برای اینکه وقتی فصل را با هدف قرار گرفتن بین سه تیم اول شروع می کنید، ذهنتان در کل فصل مشغول این قضیه است. اما ما هنوز در جمع چهارتیم هستیم و نمی دانم برای چه باید راجع به این موضوع حرف بزنیم\"

فن خال همچنین تائید کرد که فن پرسی چند هفته ای به دلیل مصدومیت لیگامنت زانو از همراهی تیم محروم است\" او مصدوم است و فکر نمی کنم مصدومیتش خیلی شدید باشد ولی این مصدومیت ها زمان می برند. موضوع یکی دو هفته ای نیست و باید صبر کنیم و ببینیم چه می شود\"

فن خال درمورد اینکه یونایتد زیرنظر او پیشرفت محسوسی نداشته گفت:\" این یک فرایند سه ساله خواهد بود. ما در جام حذفی حضور داریم و من از نتایج تیم راضی هستم. خیلی از بازی های تیم را نپسندیدم ولی هدف ما ادامه دادن و بهتر شدن است. با وجود مصدومیت های فراوان هنوز بین تیمهای بالای جدول هستیم و با انتقادهای زیاد به خط دفاعی، گل های زیادی دریافت نکرده ایم. بنابراین ناراضی نیستیم وقتی بازی های ما را تماشا می کنید می توانید متوجه شوید که ما اغلب تیم بهتر هستیم ولی تیمهای بهتر همیشه برنده نیستند\"

     
آی اسپورت
2015-02-27 17:56:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر