فهرست
ونگر: آرسنال را حذف شده ندانید
ونگر: آرسنال را حذف شده ندانید

ونگر: آرسنال را حذف شده ندانید

آی اسپورت – آرسن ونگر به منتقدان خود که آرسنال را بعد از شکست سه بر یک در برابر موناکو حذف شده می دانند هشدار داده است. در پی شکست باز هم این سوال مطرح شده است که آیا امسال باید آخرین فصل حضور مرد فرانسوی در شمال لندن باشد؟ با این حال ونگر اصرار دارد که این پایان کار آرسنال در لیگ قهرمانان نخواهد بود و آن ها تا پایان خواهند جنگید.

ونگر که امروز در بین خبرنگاران حضور داشت گفت: \" ما هنوز هم در چمپیونز لیگ حضور داریم. در مورد ما زود قضاوت نکنید. \"

ونگر در ادامه تصدیق می کند که آرسنالی ها به دلیل اینکه نتوانسته اند در چهار سال گذشته از این مرحله لیگ قهرمانان اروپا عبور کنند دچار نا امیدی شده اند و روز یک شنبه در حالی پذیرای اورتون خواهند بود تا بتوانند این نا امیدی را در خود از بین ببرند.

ونگر اضافه کرد: \" ما برای عبور از بشیکتاش به سختی جنگیدیم و چه نا امید کننده است که در چهار سال گذشته در عبور کردن از این مرحله ناکام بوده ایم! نمی توان هیچ کس را مقصر دانست. در یک شب همه چیر بر علیه ما بود و مشخصه تیم ما، شانس های از دست رفته مان بود. ما باشگاه بزرگی هستیم که این موضوع به ما شخصیت بزرگی می بخشد. در طول فصل شما بازی های زیادی را انجام می دهید و در برخی لحظات شما نا امید می شودی. چیزی که برای ما مهم است، این است که می خواهیم فصل را با قدرت به پایان برساینم.

     
آی اسپورت
2015-02-27 17:41:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر