فهرست

دی‌بوئر: هنوز کارم در آژاکس تمام نشده/ یک فصل دیگر می‌مانم

آی‌اسپورت: فرانک دی‌بوئر تایید کرد در فصل 2016-2015 نیز مربی آژاکس می ماند. مدافع سابق تیم ملی هلند از سال 2010 هدایت مدافع عنوان قهرمانی لیگ هلند را بر عهده داشته و با تیم آمستردامی چهار قهرمانی متوالی در این رقابت‌ها به دست آورده است. رسانه‌های انگلیسی اخبار زیادی از احتمال انتقال او که تا سال 2017 با‌ آژاکس قرارداد دارد، به تیم های لیگ برتری منتشر کردند و از تاتنهام یا نیوکاسل به عنوان مقصد او نام بردند.

اما این مربی 44 ساله در کنفرانس خبری گفت:«من امروز صبح با باشگاه و مدیرش، مارک اوفرمارس صحبت کردم. بازیکنان هم در تمرین شنیدند و مقامات باشگاه هم می دانستند. من یک فصل دیگر هم می مانم و بعد درباره آینده تصمیم می گیرم. فکر می کنم آژاکس دوست دارد همه چیز مشخص باشد، خودم هم همینطور. آژاکس بنیاد خوبی دارد و من آینده روشنی در این باشگاه می بینم، بازیکنان جوان و مستعد با قراردادهای طولانی. هنوز فکر نمی کنم کارم در این باشگاه تمام شده.»

مدافع سابق بارسلونا که پیش از این صحبت‌هایی درباره رفتنش به لیورپول هم مطرح شده، اعتراف کرد سال گذشته به جدایی از آژاکس فکر کرده اما در حال حاضر به پروژه آمستردام‌ آره‌نا پایبند است:«لیورپول می تواند با مارک یا مدیر برنامه‌هایم تماس بگیرد اما جوابی که دریافت می کند، منفی است. فعلا جایی نمی روم. صحبت‌هایی مطرح شد و آژاکس من را ملزم کرد تا قبل از اول مارس به آنها جواب قاطع بدهم من هم همین کار را کردم.»

     
آی اسپورت
2015-02-27 18:03:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر