فهرست
گزارش روز: بحران ادامه دار ام.آی.اس/ اعتصاب نفتی ها 10 روزه شد!
گزارش روز: بحران ادامه دار ام.آی.اس/ اعتصاب نفتی ها 10 روزه شد!

گزارش روز: بحران ادامه دار ام.آی.اس/ اعتصاب نفتی ها 10 روزه شد!

آی اسپورت- با بازگشت مجدد بهروز مکوندی به راس کادر فنی تیم نفت مسجد سلیمان امیدواری مجددا به این شهر نفت خیز بازگشت و طرفداران پر شور این تیم امیدوار بودند با این مربی جوان تیمشان در لیگ باقی بماند. مکوندی در نفت نتایج خوبی هم گرفت و تیمش بازی های مورد قبولی هم به نمایش گذاشت اما مشکلات مالی شرایط این تیم را پیچیده کرده و البته کار این تیم در برابر رقبای تقویت شده شان سخت شده است. 
بهروز مکوندی در این باره می گوید تیمش 10 روزی است تمرین نکرده و حالا همه چیز به نقطه ی صفر بازگشته است. سرمربی نفت مسجد سلیمان در این خصوص می گوید: وضعیت تیم ما کاملا به هم ریخته است. بازیکنان ما پولشان را می‌خواهند و امیدوارم که هر چه سریع‌تر این مشکلات حل شود و بازیکنان حاضر شوند که تمرینات خود را از سر بگیرند. امشب هم جلسه‌ای بین نماینده بازیکنان و مدیران شرکت مناطق نفت‌خیز برگزار می‌شود که امیدوارم در این جلسه نتیجه خوبی حاصل شود. مدیرعامل باشگاه هم در این جلسه حضور دارد.


نفتی ها هفته ی آینده در یک دیدار حساس به مصاف تیم استقلال خواهند رفت و مکوندی درباره این دیدار به مسئولان هشدار می دهد: 10 روز است که تمرین نکرده‌ایم و نفت مسجدسلیمان از نظر بدنی و فنی به نقطه صفر بازگشته است. ما هفته آینده با استقلال بازی داریم که نتیجه‌اش هم برای تیم‌های بالای جدول و هم تیم‌های پایین جدول مهم است.

البته قرار است به زودی جلسه ای بین مسئولان تیم نفت مسجد سلیمان و مدیران شرکت مناطق نفت خیز برگزار شود و چشم امید مردم مسجد سلیمان به خروجی این جلسه است.  

     
آی اسپورت
2015-02-27 18:21:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر