فهرست

دی‌ماریا: همه فراز و نشیب دارند/ خودم انتظارات را بالا بردم

آی‌اسپورت: آنخل دی‌ماریا گرانترین خرید تاریخ منچستریونایتد و لیگ برتر اعتراف کرد نتوانسته فرم خوب خودش در ابتدای فصل را ادامه دهد اما سخت کار می کند تا دوباره به اوج برگردد.

بازیکن تیم ملی آرژانتین بعد از انتقال از رئال مادرید به منچستریونایتد، در پنج بازی ابتدای فصل سه گل زد اما از اکتبر تا به حال در 13 بازی خود نتوانسته دروازه رقبا را باز کند.

دی‌ماریا می گوید با وجود آن شروع خوب همچنان در حال منطبق‌کردن خود با فوتبال انگلیس است و هنوز بهترین بازی‌هایش را برای این تیم انجام نداده؛ او اعتراف می کند قبل از این هم در بنفیکا و رئال مادرید مدتی طول کشیده که خودش را با شرایط وفق دهد. دی‌ماریا به تلویزیون منچستریونایتد گفت:«چند بازی است که نتوانسته‌ام آن بازی‌های خوب خود را انجام دهم. فکر می کنم این بخشی از فرایند انطباق با فوتبال انگلیس است. خیلی خوب شروع کردم و همین باعث شد انتظارات بالا برود و همه فکر کردند من همینطور ادامه می دهم اما فوتبال همین است، هر بازیکنی فراز و فرود دارد. در کشورهای دیگر هم که بودم زمان برده تا خودم را با شرایط آنها آشنا کنم حالا هم باید سخت کار کنم و روی خواسته‌ام تمرکز کنم که ارائه بهترین بازی است.»

دی‌ماریا اگر چه مدتی است گل نزده اما در همین زمان هشت پاس گل به نام خودش ثبت کرده و در فهرست ایجاد فرصت گلزنی در تیم منچستریونایتد صدرنشین است.

     
آی اسپورت
2015-02-27 19:10:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر