فهرست
فتح الله زاده: کسی که پولش را با حساب و کتاب بدست آورده باشد استقلال  و پرسپولیس را نمی خرد!
فتح الله زاده: کسی که پولش را با حساب و کتاب بدست آورده باشد استقلال و پرسپولیس را نمی خرد!

فتح الله زاده: کسی که پولش را با حساب و کتاب بدست آورده باشد استقلال و پرسپولیس را نمی خرد!

آی اسپورت- علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال با انتقاد از شرایط واگذاری سرخابی های پایتخت می گوید اگر کسی پولش را با حساب و کتاب به دست آورده باشد حاضر نیست استقلال و پرسپولیس را بخرد. او در این باره می گوید: از نظر من شرایط واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هنوز هم بهتر نشده چون قیمت آن واقعا زیاد است. من از نظر فنی و اقتصادی حرف می‌زنم. به نظر من رقم واگذاری خیلی بالا است و کسی که بخواهد در این باشگاه درآمدزایی کند، حتما به مشکل می‌ خورد. من می‌ توانم این را بنویسم و امضا کنم. 

همچنین در فوتبال ما شرایط درآمدزایی وجود ندارد و کسی که می‌ خواهد این باشگاه را بخرد، نمی‌تواند مبلغ 300 میلیارد تومان را به راحتی دربیاورد. حق پخش در همه جای دنیا بیش از 60درصد از مبلغ یک باشگاه را تشکیل می‌ دهد. اما در ایران باشگاه ها نمی‌ توانند از این حق خود استفاده کنند. یا اسپانسر روی پیراهن که تیم های اروپایی حداقل 20 میلیون یورو از آن درآمد دارند اما در زمان خود من در استقلال ما بالاترین قرارداد اسپانسر را با مبلغ 7 میلیارد تومان بستیم که با استاندارد روز دنیا خیلی فاصله دارد. 

پس هیچکس نباید پیدا شود که این دو باشگاه را بخرد؟! 

من فقط این را می‌ توانم بگویم که کسی که پولش را با حساب و کتاب به دست آورده باشد، محال است برای خرید استقلال و پرسپولیس اقدام کند. اگر کسی بخواهد برای خرید سرخابی ها جلو بیاید، حتما کسی است که پول بادآورده داشته باشد و بخواهد دو، سه سال اسمی برای خودش دست و پا کند. بعدش هم به دولت می‌ گوید نمی‌ تواند کار کند و دوباره روز از نو و روزی از نو. 

     
آی اسپورت
2015-02-27 19:20:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر