فهرست
گزارش روز: مسی و انریکه هنوز قهر هستند و حرف نمی‌زنند
گزارش روز: مسی و انریکه هنوز قهر هستند و حرف نمی‌زنند

گزارش روز: مسی و انریکه هنوز قهر هستند و حرف نمی‌زنند

آی اسپورت - لوئیس انریکه می‌داند که آینده او در نوکمپ بدون هیچ حاشیه امنیتی خواهد بود. یکی از موضوعاتی که باعث شده انریکه هنوز آرامش را روی نیمکت بارسا نبیند، مشکلات جدی با مسی است. 

این جنگ قدرت از ژانویه آغاز شد و کم کم موضوع علنی گشت تا این که انریکه و مسی تصمیم گرفتند برای صلاح بارسلونا بین خود آتش بس اعلام کنند اما اختلافات این دو همچنان پا بر جا ماند.

باشگاه بارسلونا در رابطه با این موضوع با مسی طرف شده و بارمتئو، مدیر این باشگاه تاکید دارد که انریکه فصل آینده هم به همکاری اش با بارسلونا ادامه می دهد. در صورتی که انریکه متوجه در خطر بودن موقعیت خود در باشگاه شده است.

شاید یک دلیل دیگر برای بروز این مشکل، روحیه و رفتار استبدادی انریکه با شاگردانش باشد. موضوعی که چندان باب میل بازیکنان بارسلونا نیست.

انریکه بر خلاف گواردیولا که بین بازیکنان اصلی تیم به خصوص مسی، اینیستا و ژاوی محبوبیت داشت، انریکه اصلا رابطه دوستانه ای با آن ها ندارد و بیشتر از کاریزمای مربیانی مثل کاپلو و فن خال پیروی می کند. انریکه دوست دارد تا کل مجموعه از او اطاعت کنند و تحت سیستم او رفتار کنند.

این موضوع تنها به بارسلونا ختم نمی شود، چرا که زمانی که انریکه هدایت رم را بر عهده داشت، با فرانچسکو توتی، اسطوره رمی ها هم دچار درگیری و اختلاف بود. موضوعی که سر انجام باعث جدایی او از رم شد. 

     
آی اسپورت
2015-02-27 22:46:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر