فهرست

رونالدو و بیل به بازی با ویارئال می رسند

آی‌اسپورت: کریستیانو رونالدو و گرت بیل، ستاره‌های رئال مادرید به تمرین کامل برگشته‌اند و به بازی یکشنبه با ویارئال می رسند. رئال مادرید در معدود فرصتی که وسط هفته داشت و بازی نکرد، رونالدو و بیل به همراه رافائل واران، مدافع وسط تیم، احتیاطا تمرین نکردند اما به احتمال زیاد در بازی با تیم ششم جدول در ترکیب تیم کارلو آنچلوتی قرار می گیرند. لوکا مودریچ هم که بعد از چهار ماه دوری به دلیل پارگی همسترینگ به هم‌تیمی‌هایش ملحق شده می تواند در این بازی خانگی، صدرنشین لالیگا را همراهی کند.

بیل و رونالدو در تمرین پنجشنبه حاضر نبودند اما باشگاه بعد از تمرین روز جمعه خبرهای بهتری داشت.

در بیانیه باشگاه بعد از تمرین امروزآمده:«گرت بیل با بقیه تمرین کرد، غایبان تمرین سرخیو راموس، سامی خدیرا و خامس رودریگس بودند که هنوز پروسه ریکاوری خود را ادامه می دهند.» این سه نفر به بازی ویارئال نمی رسد اما خدیرا که شالکه رسما به جذب او در تابستان ابراز علاقه کرده، می تواند در بازی هفته بعد در زمین اتلتیک بیلبائو برای رئال بازی کند؛ او این خبر را در صفحه اینستاگرامش گذاشته.

خامس هم در جریان برد یک-2 برابر سویا در 15 بهمن دچار شکستگی استخوان شد و منابع نزدیک به ستاره کلمبیایی می گویند این خرید 80 میلیون یورویی هنوز شش هفته تا رسیدن به آمادگی کامل زمان دارد و احتمالا در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا می تواند برای رئال بازی کند البته با فرض صعود رئال مادرید که محتمل است.

راموس هم در بازی با تیم سابقش، سویا مصدوم شد و با عکس‌هایی که روی اینستاگرامش گذاشته به نظر می رسد زمان کمتری برای بازگشت نیاز داشته باشد.

     
آی اسپورت
2015-02-27 20:03:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر