فهرست
گزارش تصویری: رحمتی واقعا خندید؟
گزارش تصویری: رحمتی واقعا خندید؟

گزارش تصویری: رحمتی واقعا خندید؟

آی اسپورت – در ماجرای اخیر باشگاه استقلال پای سید مهدی هم وسط است. اما اتهامی که به او زده شده بسیار عجیب و غریب است. ملکی عضو هیات مدیره باشگاه ادعا کرده که عکس‌هایی دارد که نشان می‌دهد سید مهدی رحمتی بعد از گل خوردن استقلال در بازی با پارس جنوبی جم خندیده است. البته در برنامه دیشب 90 گفته شد که ملکی هم این قضیه را از کسی نقل قول کرده است. اما آیا واقعا عکسی هست که رحمتی را در حال خندیدن نشان بدهد؟

 از بازی استقلال و پارس جنوبی جم عکس‌هایی منتشر شده است. اتفاقا عکس‌هایی هم هست که رحمتی را در حال خندیدن نشان می‌دهد اما کاملا مشخص است که این تصاویر مربوط به قبل از شروع بازی است.  در ثانی در این عکس‌ها مشخص است که همه در حال خندیدن هستند. نه فقط رحمتی!

 

۱ / ۲

اما عکس‌هایی که مربوط به بعد از گل خوردن استقلال است نشان دهنده ناراحتی دروازه‌بان استقلال است. مشخص نیست ملکی دقیقا به کدام عکس‌ها اشاره کرده اما اگر عکس‌های مورد نظر همین‌ها باشند باید گفت عضو هیات مدیره استقلال دچار سوءتفاهم شده است. 

۱ / ۲

 

۱۰ ۸  
آی اسپورت
2017-09-19 12:52:00
نظر دهید

۸ نظر
Esi
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۱۸
تعجب میکنم هم سایت شما هم پژمان راهبر در نوشته هاش مدام میگین ملکی ادعا کرده که رحمتی خندیده در حالی که ملکی دقیقا اینو گفت که منصوریان گفته ((رحمتی موقع پنالتی خوشحالی کرده)) درواقع نقل قول از منصوریان کرده وقتی میخواید تحلیل بنویسید یه بار دقیق ببینید چی شده چی گفتن بعد بنویسید
آبی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
مثل اینکه شما نفهمیدی چی شد؟
اول ملکی ادعا کرد منصوریان گفته. افتخاری هم حرف منصوریان رو تاییید کرد که ملکی به نقل قول از یک نفر دیگه این ادعا رو کرده. دفعه دوم که ملکی اومد روی خط دیگه به این موضوع کار نداشت و فقط گفت منصوریان گفته رحمتی تو جلسه فنی شرکت نکرده
۱
رامین
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۳۰
من کاری به کل حرف ها ندارم تنها چیزی که بهش ایمان دارم اینه که سید مهدی شخصیت اون جوری نداره که بخواد با باخت تیمش خوشحال بشه .. حالا به هر دلیلی ..
مهدی کاظمی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۳۳
این عکس ها مربوط به گل اول میشه، برای اثبات حرفم به سمت چپ عکس دوم دقت کنید اون بازیکن ریز اندام مهدی قائدی هست و زمانی که استقلال گل دوم رو دریافت کرد مهدی قائدی تو زمین بود نه روی نیمکت ذخیره ها
محمد
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۳۵
باریک الله
رضا
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۵۲
عکس چرا زوم کردین عکس اصلی مهدی قاییدی تو تصویره در حالیکه موقع پنالتی قاییدی تو بازی بوداین ان عکس مورد نظر نیس
اقای تاج هستم تو فدراسیون
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۵۴
بدشم این عکسی گزاشتین برا وسط بازی چرا خودتونو گول میزنن طرف اومد شفافیت از خودش نشون داد حالا دارین مثلا با این کارا منصوریان بی تقصیر میکنین حالا بگو ببینم ای اسپورت خود منصوریان بتون زنگ زده یا علی چینی :)))
علیرضا
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۳۶
این عکسایی که نشون میدن رحمتی ناراحته مال زمانیه که قبل از گل دومه یعنی اون موقع قائدی روی نیمکت بوده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر