فهرست

اینتزاگی: درگیری با چرچی صحت ندارد/ همه باید به پارما کمک کنیم

آی‌اسپورت: فیلیپو اینتزاگی، مربی میلان درگیری با آلسیو چرچی مهاجم تیمش را انکار کرد. رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند بازیکن تیم ملی این کشور از اینکه در برد صفر-2 هفته قبل برابر چزنا فقط چهار دقیقه فرصت بازی پیدا کرده، عصبانی شده.

اینتزاگی در کنفرانس خبری گفت:«خبرهایی منتشر شده که واقعیت ندارد. مسائلی که باید حل شود در رختکن حل می شود. اگر چنین اتفاقی افتاده بود، چرچی در ترکیب تیم برای بازی بعدی نبود. بعد از آن بازی، آلسیو ناراحت بود که چرا فقط چند دقیقه بازی کرده. من به او توضیح دادم که ریکاردو مونتولیوو خواسته تعویض شود و آندره‌ا پولی هم خسته بوده. من نمی توانستم تغییر را زودتر در تیم اجرا کنم. او هم قبول کرد. از وقتی به تیم ما آمده بازی‌های زیادی برایمان انجام داده.»

اینتزاگی همچنان مطمئن است چرچی می تواند در کنار ژرمی منز که در بازی با جنوا جایش را گرفت، بازی کند اما گفت برای استفاده از سیستمی که هر دو در زمین باشند،‌گزینه‌‌های هجومی بیشتری مورد نیاز است:«این دو می‌توانند کنار هم بازی کنند اما ما هنوز شرایط فیزیکی لازم برای حمایت از دو مهاجم را نداریم. انتخاب بین چرچی و منز سخت است، اگر یکی از آنها در دیداری از آغاز بازی نکند باید به من ثابت کند که در بازی بعدی می تواند در ترکیب اصلی باشد.»

مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا مصمم است به پارما کمک کند تا از بحران مالی‌اش عبور کند بعد از آنکه کاپیتان پارما، آلساندرو لوکارلی تایید کرد بازیکنان پارما بازی این هفته‌شان مقابل جنوا را نیز انجام نمی دهند:«واقعا از این مساله ناراحت هستم. میلان و من آماده انجام هر کاری برای کمک به پارما هستیم. می دانم فردا بازی ما با 15 دقیقه تاخیر شروع می شود. همه می خواهند به پارما برای حل این بحران کمک کنند،‌ این باشگاه بزرگ و کسانی که در آن هستند، باید از این وضعیت خلاص شوند.»

     
آی اسپورت
2015-02-27 20:46:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر