فهرست
کفاشیان: امارات هنوز میزبان جام ملت ها نشده است
کفاشیان: امارات هنوز میزبان جام ملت ها نشده است

کفاشیان: امارات هنوز میزبان جام ملت ها نشده است

آی اسپورت- علی کفاشیان در گفت‌وگو با رادیو ورزش در خصوص حضور خود در انتخاباتی که در AFC برگزار می‌شود و او کاندیدای نایب‌رئیسی در آن است اظهار داشت: همانطور که می‌دانید این انتخابات هر 4 سال یکبار برگزار می‌شود و اعضای مجمع پیرامون مسائل مختلف تشکیل جلسه می‌دهند البته پس از جلسه دوره گذشته آیین‌نامه اصلاح شد و نایب‌رئیسان 5 منطقه در AFC انتخاب و معرفی می‌شوند. من هم از ایران برای نایب‌رئیسی در این دوره ثبت‌نام کرده‌ام.

منتقدان فدراسیون فوتبال اعتقاد دارند نایب‌رئیسی در منطقه ما چندان اهمیتی ندارد : اولا که در AFC برای قرعه‌کشی و مسائل مختلف به رنکینگ فیفا دقت می‌کنند و ملاک حضور افراد در پست‌های مختلف نیست. ما قبلا با کشورهایی مثل نپال، افغانستان و بوتان هم‌گروه بودیم. درواقع به آنها کمک می‌کردیم تا در توسعه فوتبال پیشرفت کنند. چه در بحث جام جهانی و چه در بحث میزبانی فیفا کماکان کل آسیا را در نظر می‌گیرد و به همه نکات ریز توجه می‌‌کند.

 گفته می‌شود میزبانی جام ملت‌ها در دوره آینده به امارات رسیده است : البته بگویم در مورد کاندیداهای میزبانی جام ملت‌ها 9 کمیته مختلف تصمیم‌گیری می‌کنند ولی تنها ضعف ما این است که در هیات رئیسه AFC نفری نداشتیم ولی در تمام کمیته‌ها نماینده حضور داشتند.
 AFC به ما تاکید کرد که در بازاریابی، اینترنت و مسائل مختلف نماینده داشته باشیم و ابهاماتمان را برطرف کنیم که ما هم پاسخمان را به آنها ارائه دادیم. این هفته هم با مسئولان AFC جلسه دارم و تاکید می‌کنم که ایران میزبانی جام ملت‌های آسیا را می‌خواهد. احتمالا دو هفته دیگر تکلیف میزبان جام ملت‌ها مشخص می‌شود ولی اینکه می‌گویند امارات میزبانی‌اش قطعی شده هنوز درست نیست چون اخیرا امارات رابطه خوبی با AFC ندارد. شاید روز آخر آنها بتوانند میزبانی را بگیرند ولی هنوز این مسئله قطعی نشده است.

 زمان بازگشت کی‌روش به ایران کی خواهد بود ؟: کی‌روش این هفته به ایران می‌آید و من امروز با او همه چیز را هماهنگ می‌کنم تا برنامه تیم ملی را برای عید نوروز 94 و بازی سوئد و شیلی نهایی کند.

     
آی اسپورت
2015-02-28 09:49:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر