فهرست
گزارش روز: اتحاد مبارک کرانچار و جباری در قطر
گزارش روز: اتحاد مبارک کرانچار و جباری در قطر

گزارش روز: اتحاد مبارک کرانچار و جباری در قطر

آی اسپورت- شاید روزی که جدایی مجتبی جباری از سپاهان به آن شکل عجیب و غریب قطعی شد، کمتر کسی تصورش را می‌کرد که او و سرمربی وقت تیم یک سال و نیم بعد، جایی خارج از مرزهای ایران دوباره به هم برسند. 
خبر سه هفته پیش رسانه‌های قطری درباره رسیدن نیمکت الاهلی به زلاتکو کرانچار نه فقط به خاطر فعالیت چندین ساله این مربی کروات در فوتبال ایران که به خاطر حضور دو فوتبالیست ایرانی که پیشتر سابقه شاگردی او را داشتند جلب توجه نمود.
 هرچه نباشد کرانچار از جباری دل خوشی نداشت و حتی زمانی درباره‌اش گفته بود که برای این بازیکن تجارت مهم‌تر از فوتبال است و به همین خاطر او سزاوار این همه توجه رسانه‌ای نیست. 
الاهلی بعد از پیروزی مقابل الغرافه و الجیش شب گذشته برابر الشمال هم برنده شد تا زلاتکو کرانچار سومین برد پیاپی خود را در این تیم و با حضور ثابت جباری جشن بگیرد.
به این ترتیب، با وجود خاطرات نه چندان خوشی که کرانچار و جباری از یکدیگر داشتند اما دومین تجربه همکاری آنها در قطر (برخلاف تجربه اول در اصفهان) تا به اینجا کاملا موفقیت‌آمیز بوده است هرچند سه هفته، زمان زیادی برای ارزیابی رابطه این دو سپاهانی سابق نیست. 

     
آی اسپورت
2015-02-28 09:50:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر