فهرست
عالیشاه: به طلسم اعتقاد ندارم / برای لیگ قهرمانان انگیزه بیشتری داریم/ به خدا داوران را فریب نمی دهم
عالیشاه: به طلسم اعتقاد ندارم / برای لیگ قهرمانان انگیزه بیشتری داریم/ به خدا داوران را فریب نمی دهم

عالیشاه: به طلسم اعتقاد ندارم / برای لیگ قهرمانان انگیزه بیشتری داریم/ به خدا داوران را فریب نمی دهم

آی اسپورت - نتیجه ای که پرسپولیس جلوی لخویای قطر گرفت برای خوشبین ترین هوادار این تیم هم باورکردنی نبود اما شماره 2 قرمزها عقیده دارد که تیم او پتانسیل کسب چنین نتیجه ای را داشته است.

امید عالیشاه می گوید:\" درست است که لخویا یکی از پولدارترین تیم های آسیا محسوب می شود و  مبلغ قرارداد یکی از بازیکنان به اندازه بودجه کل تیم ماست اما من بارها گفته ام که پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد. همانطور که دیدید ما جلوی لخویا عملکرد بسیار خوبی داشتیم و البته انگیزه بازگشت به لیگ قهرمانان هم در کسب این نتیجه تاثیر گذار بود\"

عالیشاه عقیده ندارد که دلیل عدم نتیجه گیری تیمش در بازیهای گذشته، فنی بوده است:\" تیم ما مشکل فنی ندارد. بلکه این تغییرات مدیریتی روی عملکرد تیم تاثیرگذار بوده و بازیکن هر چقدر هم که بخواهد روی بازی تمرکز کند باز این تغییرات روی بازی اش تاثیر می گذارد. ما بیشتر از 2 ماه است که پول نگرفته ایم و امیدواریم که تا عید مشکلاتمان حل شود\"

از او می پرسیم که هدف پرسپولیس در ادامه فصل چیست؟ موفقیت در لیگ قهرمانان یا لیگ برتر. پاسخ او را بخوانید:\" متاسفانه در لیگ نتایج خوبی نگرفتیم و شانسی برای قهرمانی نداریم اما تمام تلاشمان را می کتیم تا بتوانیم در انتهای فصل سهمیه لیگ قهرمانان را بگیریم. واقعیت این است که ما حالا برای لیگ قهرمانان انگیزه بیشتری داریم\"

او در مورد صحبتهای حمید درخشان مبنی بر اینکه احتمال طلسم شدن پرسپولیس وجود داشته، اینگونه نظر می دهد:\" من اصلا اعتقادی به چنین حرفی ندارم. جذابیت فوتبال به این است که هر موقعیت گلی تبدیل به گل نشود و مطمئنا اگر یکی از توپهای ما در بازی با ملوان، صبا یا ذوب آهن وارد دروازه می شد این بحثها به وجود نمی آمد\"

سئوال آخر از امید درباره علاقه او به دایو زدن در محوطه جریمه حریف  یا هر نقطه دیگر از زمین است. او می گوید:\" به خدا من قصد فریب دادن داور را ندارم بلکه به خاطر مصدومیت بدی که در گذشته داشته ام سعی می کنم از هر تکلی فرار کنم و به همین دلیل این تصور به وجود می آید که من می خواهم داور را فریب دهم. من حاضرم اخراج شوم اما مصدوم نشوم\"

     
آی اسپورت
2015-02-28 09:57:33
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر