فهرست
گودرزی: استقلال و پرسپولیس خریدار نداشته باشند مانند سابق اداره می شوند/ جواب صحبت های کفاشیان را پس از بررسی جوانب می دهم!
گودرزی: استقلال و پرسپولیس خریدار نداشته باشند مانند سابق اداره می شوند/ جواب صحبت های کفاشیان را پس از بررسی جوانب می دهم!

گودرزی: استقلال و پرسپولیس خریدار نداشته باشند مانند سابق اداره می شوند/ جواب صحبت های کفاشیان را پس از بررسی جوانب می دهم!

آی اسپورت- محمود گودرزی در حاشیه نشست بازاریابی ورزشی گفت : در حوزه اقتصاد ورزشی مباحث گسترده‌ای وجود دارد که باید برای آن سیاست‌گذاری کنیم و از نظر مادی و معنوی توسعه پیدا کنیم. از نظر ساختاری هنوز اتفاقات لازم در این حوزه رخ نداده و به همین دلیل امروز با حضور جمعی از نخبگان و مدیران ورزشی مذاکره و مباحث علمی را در این باره آغاز کرده‌ایم تا راهکارها و تجارب موجود دراین حوزه مطرح شود.

فدراسیون‌ها مکلف به داشتن بخش بازاریابی شده‌اند: بحث تکلیف نیست اما قرار است با اجرای یک‌سری پروژه‌های متمرکز آموزشی این فدراسیون‌ها در بخش بازاریابی فعال شوند و به جای روش‌های غیرمتمرکز فعالیت‌های بازاریابی خود را به صورت دقیق عملیاتی و اجرا کنند.

 بحث خصوصی‌شدن باشگاه‌ها: در گذشته بیشتر باشگاه‌ها از نظر مالی به دولت متکی بودند. فدراسیون‌ها نیز همین وضعیت را داشتند در حالی‌که اعتبارات دولتی محدود است و البته عدم تجربه و‌ آموزش به مشکلات دامن زده است. باید آموزش‌های لازم داده شود تا فعالیت‌های مفید در حوزه بازاریابی شکل بگیرد. همان طور که پیش از این در بحث 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس شاهد بودیم که عدم توانمندی مالی و توانمندی جذب اعتبار از بیرون وجود داشت و اکنون ما باید تلاش کنیم که در‌آینده باشگاه‌های ما به برندهای خوبی تبدیل شوند واز این برند برای رونق کسب و کار و خدمات استفاده کنیم.

2 باشگاه استقلال و پرسپولیس واگذار خواهند شد یا همچنان بلاتکلیف خواهند ماند؟:  آنها بلاتکلیف نیستند و وضعیت‌شان روشن است. در بحث واگذاری، اینکه شرایط را تغییر دهند یا مکانیزم‌های دیگری را پیش‌بینی کنند می‌تواند به واگذاری این باشگاه‌ها کمک کند اما بحث این است که ورود به این عرصه قطعا به مشوق‌هایی نیاز دارد و باید برای بخش خصوصی آورده داشته باشد که آنها در این حوزه حاضر شوند.  در این زمینه پیش‌بینی برخی مشوق‌ها یا مسائل در اختیار ما نیست چرا که 4 ماه است که این 2 باشگاه دیگر در اختیار ما نیستند اما قطعا افرادی علاقمند هستند که به این بحث ورود کنند.

کفاشیان گفته وزیر ورزش به او علاقه ندارد! : امروز بحث ما مربوط به بازاریابی است. من صحبت‌های کفاشیان را نخوانده‌ام و این نقل قول شماست. باید ابتدا صحبت‌های او را مطالعه کنم و پس از بررسی جوانب درباره آنها نظر بدهم.

 آیا تعویق زمان مجمع فدراسیون فوتبال با نظر شما بوده؟!:  آنچه مقررات اجازه می‌دهد این است که توافق من در این موضوع لازم نیست و مجمع کاملا مستقل است.

 استقلال و پرسپولیس خریداری داشته یا نه ؟ : تا این لحظه خریداری نداشته و انشاءالله پیدا می‌شود. باید شرایطی ایجاد شود که بخش خصوصی و خریدارها وارد شوند و اگر چنین اتفاقی نیفتد امور این باشگاه‌ها مانند شرایط گذشته پیگیری می‌شود.

     
آی اسپورت
2015-02-28 13:25:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر